Strike King 1 / Informacje + Zawodnicy + Ogłoszone zestawienia / 13 stycznia 2024

Strike King 1

Już 13 stycznia 2024 pierwszą galą zadebiutuje nowa organizacja kickboxerska Strike King. Wydarzenie odbędzie się w Kopalni Soli „Wieliczka”. W trakcie eventu odbędzie się kilka / kilkanaście walk w formule K-1 w małych rękawicach.

Strike King League

W trakcie gali odbędą się także pierwsze walki w ramach przygotowanej specjalnej Ligi – Strike King League. Jak informuje organizator Strike King League to innowacyjny system rozgrywek w sportach walki, w którym czterech zawodników rywalizuje między sobą, zdobywając punkty w tabeli ligowej. W cyklu gal zaplanowanych na cały rok odbędą się walki „każdy z każdym”. Nagrodą główną w turnieju jest 100 tysięcy PLN.

Na nadchodzącej styczniowej gali w ramach Strike King League zmierzą się ze sobą pierwsi następujący zawodnicy: Krzysztof Mariańczyk, Maciej Karpiński, Damian Pająk i Szymon Dałek.

Zawodnicy Strike King:

Do tej pory nowa federacja ogłosiła kilkanaście nazwisk, które będą miały okazje zademonstrować swoje umiejętności w ringu. Są to: Alan Kalski, Damian Pająk, Damian Piskorz, Filip Miszczak, Gracjan Szadzinski, Karol Łasiewicki, Krzysztof Mariańczyk, Łukasz Bartnik, Łukasz Rajewski, Maciej Karpiński, Mariusz Wach, Patryk Dziadzio, Szymon Dałek oraz Vanessa Romanowski.

Co-main event gali Strike King 1:

Póki co federacja ogłosiła jedno zestawienie na zbliżającą się galę, które będzie przy okazji co-main eventem gali. A w nim zmierzą się ze sobą Gracjan Szadziński oraz Łukasz Rajewski. Emocji w tym starciu na pewno nie zabraknie.

Superfight K-1: Mariusz Wach vs Bartosz Słodkowski

W superfighcie na gali, w formule K-1 w małych rękawicach zmierzą się ze sobą Mariusz Wach, do tej pory walczący tylko w boksie zawodowym, oraz Bartosz Słodkowski, mistrz świata w kickboxingu. Zdecydowanie nie możecie przegapić takiej walki.

Ambasador Strike King:

Ambasadorem organizacji Strike King został nie kto inny jak Przemysław Saleta. Lepszy wybór chyba trudno sobei wybrazić, jako że Saleta jest jednym z pionierów kickboxingu w Polsce oraz utytułowanym zawodnikiem.

Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora: www.strikekingfestival.pl

1 Trackback / Pingback

  1. Mariusz Wach vs Bartosz Słodkowski w formule K-1 n gali Strike King 1! - Fighter.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*