Gromda – Buła kolejnym z uczestników.

źródło: gromda

Parę dni temu dodawaliśmy sensacyjny materiał o tym iż Uszol czyli legenda świata kibicowskiego może pojawić się na Gromdzie 16, a w międzyczasie federacja ogłosiła kolejnego z zawodników a jest nim Buła!

Poniżej zamieszczamy komunikat prasowy:

BUŁA gotowy na brutalne walki na gołe pięści! GROMDA 16: W imię zasad już 1 marca

Raz na wozie raz pod wozem… a czasem na lawecie jak padniesz na pysk. Życie to brutalna i ostra jazda. Tylko od ciebie zależy czy wybierzesz drogę na skróty czy o wiele dłuższą ale za to honorową. Cel niby ten sam, ale szacunek już nie.

Załadowany i oldschoolowy laweciarz. BUŁA wraca do gry!

GROMDA 16: W IMIĘ ZASAD… nowe porządki, stare zasady już 1 marca.

Bądźmy szczerzy. Wszystko robi się podlejsze… ludzie niestety też. Postawy godne pochwały są wyśmiewane, a imbecyle i błazny są nagradzane za robienie z siebie pośmiewiska. Czasy się zmieniają i to niestety na gorsze… ale charakterni goście z zasadami są cały czas w grze.

Czas na posprzątanie tego szamba. Nowe porządki, ale stare i konkretne zasady. Pokazanie czym jest prawdziwa walka. Walka do końca, bez płakania i oszukiwania, że boli nóżka i szukania tylko wymówki aby się wymiksować. Prawdziwy facet zawsze jest twardy i dąży do wyznaczonego celu nigdy nie odpuszcza i się nie poddaje póki go nie osiągnie. Proste i jasne.

GROMDA 16: W IMIĘ ZASAD już 1 marca 2024 roku. Na żywo w systemie PPV na GROMDA.tv. Limitowana pula biletów dostępna będzie na eBilet.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*