Gromda – pierwsze zestawienie zostało ujawnione! Basque vs Buła

Do gali Gromda 16 został niespełna miesiąc, federacja systematycznie ujawnia nadchodzących zawodników i zestawienia które czekają nas już 1 Marca.

Tym razem Gromda ujawniła iż Basque czyli numer 9 w rankingu podejmie Bułę!

Poniżej komunikat prasowy od federacji:

GROMDA 16: BASQUE vs BUŁA.

Baskijski uliczny fighter, pogromca polskich bijoków kontra wyszkolony pięściarz oraz solidny laweciarz. Oto wyczekiwany finał turnieju GROMDA. Czas sprawdzić kto dołączy do elity turniejowych championów, a kto przyjmie gorycz krwawej i bolesnej porażki.

GROMDA 16: W IMIĘ ZASAD już 1 MARCA.
1.03.2024 – LIVE on PPV on GROMDA.tv
Bilety dostępne na stronie eBilet.pl

GROMDA 16: W IMIĘ ZASAD… nowe porządki, stare zasady już 1 marca.

Bądźmy szczerzy. Wszystko robi się podlejsze… ludzie niestety też. Postawy godne pochwały są wyśmiewane, a imbecyle i błazny są nagradzane za robienie z siebie pośmiewiska. Czasy się zmieniają i to niestety na gorsze… ale charakterni goście z zasadami są cały czas w grze.

Czas na posprzątanie tego szamba. Nowe porządki, ale stare i konkretne zasady. Pokazanie czym jest prawdziwa walka. Walka do końca, bez płakania i oszukiwania, że boli nóżka i szukania tylko wymówki aby się wymiksować. Prawdziwy facet zawsze jest twardy i dąży do wyznaczonego celu nigdy nie odpuszcza i się nie poddaje póki go nie osiągnie. Proste i jasne.

Zobacz także historię Capo:

2 Trackbacks / Pingbacks

  1. Gromda – Kiwi kolejnym nabytkiem. - Fighter.pl
  2. Gromda – Powrót Jokera! - Fighter.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*