Gromda 16 – Basque vs Buła poznaliśmy jedno z pierwszych zestawień

Na gali Gromda 16 która odbędzie się już w Piątek 1 marca jednym z pojedynków będzie starcie Basque vs Buła.

Poniżej zamieszczamy komunikat prasowy:

GROMDA 16.“Buła” Bańbuła: lewa, lewa i bum, a po prawym do domu

  • To nie będzie ani łatwa ani krótka walka, ale moje zwycięstwo! Lewa, lewa i bum, a po prawym do domu – mówi Michał “Buła” Bańbuła przed walką z Sereyem „Basque” Landerem na piątkowej (1 marca) gali “GROMDA 16: W IMIĘ ZASAD… nowe porządki, stare zasady”. Na żywo w systemie PPV na GROMDA.tv.

Warto było poczekać pół roku… Już tylko godziny dzielą nas od finału GROMDA 14 z udziałem dwóch kapitalnych wojowników – zaprawionego w twardych bojach na angielskich ringach “Buły” i Francuza “Basque”. Zwycięzca turnieju może być tylko jeden, a będzie nim…

  • Świetnie odnalazłem się w ringu 4×4 metry. Zresztą z Miłoszem “Alim” Wodeckim trenujemy na jeszcze mniejszym. Przyzwyczaiłem się i czuję jak ryba w wodzie. Nie ma miejsce na ucieczkę, to będzie walka na całego – zapowiada zawodowy pięściarz Michał “Buła” Bańbuła.
    Bokser pochodzący z Będzina to twardziel jakich mało i z ogromnym sportowym doświadczeniem. Nie ma opcji, aby się przestraszył rywala z Baskonii.
  • Przeciwnik jest dość agresywny i wygląda na silnego twardziela. I o to chodzi… Zobaczymy jednak jak się będzie zachowywał, gdy walka potrwa 15 minut i czy dalej będzie taki pewny siebie – stwierdził Polak.

Na GROMDA 14 “Buła” pokonał “Ragnara” i “Koalę” przez TKO, a “Basque” wygrał z “Maniu” TKO (kontuzja) i ”Spejsonem” TKO. Finaliści są już w dobrym zdrowiu i nic nie stoi na przeszkodzie, aby 1 marca wyjaśnili, kto rządzi w podziemnym świecie fighterów.

  • Wychodzę pewny siebie, po wygraną! To tylko przystanek przed walką o finał ze “Słomką”. Potrafię bić się jedną ręką, kiedy druga jest złamana. Tak było na 10-rundowym rewanżu w Anglii z JJ Ojuoederie. Rok wcześniej przegrałem z nim minimalnie 96-97. W drugim pojedynku, o tytuł Southern, prowadziłem wysoko, lecz w 7 rundzie złamałem rękę. Prawa ręka strzeliła i już praktycznie nie mogłem nią bić. Zostało kilka rund, walczyłem lewą i dowiozłem zwycięstwo do końca – przypomniał Michał Bańbuła.

W międzyczasie między galami GROMDA, “Buła” walczył m.in. na turnieju w Austrii. – To był boks w małych rękawicach do MMA, a ja przypadkiem tam się znalazłem, zastępując kolegę. W sobotę zapadłą decyzja, że jadę, a w niedzielę już walczyłem. Wygrałem wszystkie 3 pojedynki, dwa nokauty i jedna walka na punkty. Także nie próżnowałem i już nie mogę doczekać się piątku.

GROMDA 16: W IMIĘ ZASAD już 1 marca 2024 roku. Na żywo w systemie PPV na GROMDA.tv. Limitowana pula biletów dostępna będzie na eBilet.pl

GROMDA. Nie ma miękkiej gry.

Więcej informacji ze świata Gromdy tutaj

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*