Fury i Chisora 3 grudnia dopełnią trylogię

Fury
Fot. Richard Pelham / The Sun

Mówiło się już o tym od jakiegoś czasu ale teraz to już oficjalna informacja – Tyson Fury (32-0-1, 23 KO) w swojej następnej walce zmierzy się po raz trzeci z Dereckiem Chisorą (33-12, 23 KO). W stawce walki znajdzie się naturalnie należący do „Króla Cyganów” pas WBC wagi ciężkiej. Sam pojedynek odbędzie się na obiekcie Tottenham Hotspur Stadium w Londynie.

Niestety sama potyczka chyba nikogo nie zadowala. Większość chciałaby zobaczyć Tysona z kimś innym, z kimś z kim byłyby szanse na bardziej wyrównana walkę. A wszyscy pamiętają jaki przebieg miały poprzednie starcia Tysona Fury’ego i Derecka Chisory.

Na szczycie listy życzeń naturalnie znajduje się starcie unifikacyjne z Oleksandrem Usykiem, ale także starcie z Anthonym Joshuą nikt by nie narzekał a w samej Anglii taka walka byłaby na pewno wielkim sukcesem finansowym.

Jest jeszcze jedno starcie które na pewno byłoby dużo bardziej ciekawe sportowo, a mianowicie starcie z Joe Joyce’em (15-0, 14 KO) , który to nie tak dawno pokonał Joseph’a Parkera. Pozostaje mieć jedynie nadzieje, ze Tyson Fury nie zakończy za chwile ponownie kariery i do ww. potyczek jednak dojdzie.

Na gali, na której głównym daniem będzie ww. starcie dojdzie do jeszcze jednej walki w wadze ciężkiej, na która warto zwrócić uwagę. W tej potyczce Daniel Dubois zmierzy się z próbującym swoich sil w krainie olbrzymów Kevinem Lereną.

Oficjalny plakat promocyjny gali znajdziecie poniżej.

Fury
Fot. Queensberry Promotions

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*