Walka Davis vs Garcia coraz bliżej?

walka
Fot. Gervonta Davis and Ryan Garcia Instagram (@gervontaa and @kingryan)

Wiele wskazuje na to, ze hitowa walka pomiedzy Garvonta Davis’em a Ryanem Garcia możn być całkiem bliska. Podobno uzgodniono już umowny limit wagowy, który miałby wynieść 136 funtów (61.69 kg).

Największa przeszkoda jaka pozostała do pokonania aby doszło do tego pojedynku jest oczywiście ustalenie praw do transmisji. Showtime, która stoi za Davis’em chce wyłączności do transmisji PPV w Stanach Zjednoczonych. Na to naturalnie nie chce zgodzić się DAZN stające za Garcia. Ci z kolei chcą dopuszczenia swojego streamingu w na terenie USA. Negocjacje trwają. I oby się porozumiano bo szkoda byłoby gdyby to tej potyczki nie doszło. A nie byłby to pierwszy raz kiedy dana walka staje się niemożliwa bo telewizje nie potrafią się porozumieć.

Obaj Panowie w każdym razie promocje walki już zaczęli jakiś czas temu wdając się w publiczną wojnę, póki co na słowa, w mediach społecznościowych. Jeżeli sieci telewizyjne dojdą do porozumienia to Panowie będą mogli przenieść zmagania ze świata wirtualnego do, jak najbardziej realnego, ringu.

(Opracowane na podstawie informacji ze strony Sports Illustrated)

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*