MF & DAZN X Series 3: Greg Hardy pokonuje Hasima Rahmana Jr

Greg Hardy
Źródło: DAZN

Na gali Misfits Boxing pokazywanej na DAZN byliśmy świadkami kilku walk, w tym starcia byłego zawodnika NFL ważącego 145 kg i próbującego swoich sil w boksie Grega Hardy’ego (2-0, 1 KO) z synem legendy Hasimem Rahmanem Jr (12-2, 6 KO).

W pierwszej rundzie Rahman Jr korzystał z przewagi szybkości i starał się obskakiwać i punktować cięższego o 45 kg zawodnika. Udawało się to aż do pewnego momentu drugiej rundy kiedy to cios kontrujący z prawej reki powalił Rahmana Jr na deski. Syn legendy nie wrócił już na dobre tory do końca tej 4-rundowej potyczki, która finalnie zakończyła się jednogłośnym zwycięstwem Hardy’ego na punkty. Siedzowie punktowali jednogłośnie 3x 39-36.

Hasim Rahman Jr oczywiście jakieś umiejętności posiada ale już wcześniej było wiadomo, że wielkiego talentu po swoim tacie nie odziedziczył. Greg Hardy raczej także pewnego poziomu nie przeskoczy. Bo o ile na Hasima Rahmana Jr mieszanka jakichś tam umiejętności oraz przewagi warunków fizycznych wystarczyła, to na czołówkę wagi ciężkiej będzie to raczej za mało. Choć starcie tego zawodnia z innym super ciężeki, Jarellem Millerem mogłoby być całkiem interesującym widowiskiem. 300 kg w ringu i uciekać by zapewne przed sobą nie uciekali. Może kiedyś doczekamy sie takiego starcie w kategorii ciężkiej.

Poniżej kompletne nagranie z potyczki Hardy’ego i Rahmana Juniora. Oceńcie sami.

Źródło: DAZN

Poniżej także plakat promujący wydarzenie i inne zestawienia.

Greg Hardy
Źródło: DAZN

2 Trackbacks / Pingbacks

  1. Knucklemania 3: Lorenzo Hunt pokonuje Mike’a Richmana + wyniki innych walk + podsumowanie - Fighter.pl
  2. Knucklemania 3: Greg Hardy ciężko znokautowany przez Josha Watsona (WIDEO) - Fighter.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*