Poznajmy bliżej: Sergei Pavlovich (16-1-0)

Sergei Pavlovich
Źródło: Getty images

Sergei Pavlovich urodził się w 1992 roku we wiosce Orlovsky w Rosji.

Przygodę ze sportami walki Pavlovich rozpoczął już w wieku lat 5 od zapasów w stylu klasycznym. Wtedy to trenował pod okiem trenera Alexandra Fedorovicha Aloyana. Po służbie wojskowej zaczął interesować się innymi sztukami walki, miedzy innymi sambo bojowym.

Profesjonalna kariera jako zawodnika mieszanych sztuk walki rozpoczęła się w roku 2014. Pavlovich został wtedy zawodnikiem federacji Fight Nights Global. Wygral 12 walk nie zaznając żadnej porażki.

Pierwsza walkę mistrzowska wygrał w ramach FNG z Mikhailem Mokhnatkinem. Później obronił tytuł jeden raz aby w roku 2018 zadebiutować w największej federacji MMA, UFC. Dla UFC, do chwili obecnej stoczył już 5 walk z czego jedna przegrał. Walki które wygrał, rozstrzygał zawsze przez nokaut.

W materiale przygotowanym przez VoteSport możecie zobaczyć urywki z walk Pavlovicha. Walk które w większości przypadków zakończyły się nokautami na przeciwnikach.

Źródło: VoteSport

Następna walka tego efektownie walczącego zawodnika zaplanowana jest na gale UFC Fight Night: Thompson vs Holland, która odbędzie się już 4 grudnia. Naprzeciw Pavlovicha stanie wówczas legitymujacy się rekordem 15-4-0 Tai Tuivasa.

Jedyną jak dotąd porażka tego zawodnika miała miejsce w jego debiucie w UFC na gali UFC Fight Night 141 w czasie której Pavlovich zmierzył się z legendarnym już Alistairem Overeem’em i przegrał przez TKO. Wideo z tego pojedynku poniżej:

Źródło: UFC

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*