Jake Paul rzuca wyzwanie w kierunku Paddy Pimbletta.

źródło: Chris Unger/Zuffa LLC

Słynny youtuber oraz od niedawna bokser Jake Paul rzucił wyzwanie dla gwiazdy UFC Paddiego Pimbletta.

„Drogi Paddy Pimbletcie, twierdzisz, że moje walki są ustawione? Przestań nazywać legendarnego Andersona Silvę przestępcą i przyjdź do mnie na sparing. Wygrasz, dam ci milion dolarów. Ja wygram, ty dołączasz do UFA.”

Jake Paul w swoim krótkim filmiku na twitterze odnosił się także do innych zarzutów stawianych przez Paddiego odnośnie jego ustawianych walk i specjalnie dobieranych przeciwników tak aby wygrywał.

Link poniżej:

źródło: @jakepaul twitter

„Mam dla ciebie propozycję: skoro nie ustawiłbyś walki, dobra, sparujmy się. Leć do Puerto Rico, a my załatwimy ci prywatny odrzutowiec i zrobimy pięć, trzyminutowych rund boksu. Jeśli wygrasz, dam ci milion dolarów, tyle zasługujesz na zapłatę, Paddy. Wiesz o tym, ale UFC ci tego nie płaci. Zasługujesz na wyższą zapłatę.

„Ale jeśli wygram, musisz dołączyć do United Fighters Association (UFA) i pomóc mi zarejestrować wszystkich zawodników w Wielkiej Brytanii” – podsumował.

Paddy przyjął wyzwanie i dodał „Wyzwanie przyjęte”, odpowiedział Pimblett. „Ale nie jadę do Puerto Rico, kiedy będę walczył w najbliższą sobotę. Jeśli chcesz przyjść i powalczyć, udaj się do PI [UFC Performance Institute] w przyszłym tygodniu. Jak mówię, walczę w sobotę, odpoczywam w niedzielę i pobiję cię w poniedziałek.

Trzeba przyznać że konflikt zapowiada się ciekawie, czas pokażę czy do tej walki dojdzie.

2 Trackbacks / Pingbacks

  1. UFC 282 – Wyniki, sensacja w walce Polaka! - Fighter.pl
  2. Mike Perry vs Jake Paul w Lutym 2023? - Fighter.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*