Jake Paul vs Tommy Fury: zakład o wszystko + wywiad z Tysonem + podsumowanie (WIDEO)

Jake Paul
Foto: Queensberry Promotions

Dzień kiedy wszystko się wyjaśni, kiedy dowiemy się kto dużo gadał, a później mało lub mniej zrobił w ringu, zbliża się wielkimi krokami. Już w niedziele Jake Paul i Tommy Fury spotkają się w ringu. Ale, że dzieje się dyzo naokoło tej walki, obaj zawodnicy podgrzewają atmosferę i dostarczając powodów do pisania każdego dnia, to i piszemy i donosimy. Podsumowanie poniżej.

Przedwczoraj Jake Paul wystosował przesłanie do Tommy’ego. Poczytaj możecie o tym więcej TUTAJ.

Wczoraj z kolei na konferencji prasowej Paul zaproponował Fury’emu deal w którym „wygrany bierze wszystko” O tym pisaliśmy TUTAJ a nagranie z konferencji prasowej także poniżej:

Źródło: Queensberry Promotions

Po konferencji o zdanie spytano samego Tysona Fury’ego. I jak to Fury, zawsze w dobrym humorze, miał coś na ten temat do powiedzenia. I zwrócił uwagę także na jeden aspekt (przez chwilę było całkiem na poważnie), ze takie zakładanie się o „wszystko albo nic” to tylko czcze gadanie i gra pod publikę, bo dopóki cos nie jest zabezpieczone odpowiednim kontraktem to powiedzieć sobie można wszystko. Zaraz potem dodał, ze sam próbować „z milion razy” namówić na taki deal swoich rywali. Wywiad z Tysonem także poniżej:

Źródło: Queensberry Promotions

Po konferencji złapano tez Jake’a Paula, który tez udzielił krótkiego wywiadu. W nim zapytany został miedzy innymi o to, co wg niego pomyśli sobie Tommy Fury w poniedziałek po walce. Jake odpowiedział następująco: „Dlaczego, kur…. ja to zrobiłem… Nienawidzę tego sportu – to sobie pomyśli”

Nagranie z tego krótkiego wywiadu także poniżej:

Źródło: Queensberry Promotions

Gala juz 26 lutego w niedziele, nie przegapcie tego wydarzenia, tym bardziej, ze jako co-main event dostaniemy ciekawe starcie w wadze cruiser pomiędzy Illungą Makaby i Badou Jackiem.

Zakłady bukmacherskie >>> Wszystkie walki MMA i bokserskie można obstawiać w BETFAN. Skorzystaj z bonusu powitalnego 200%. Nie masz konta. Zarejestruj się TUTAJ.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*