Martin Bakole twierdzi, że na sparingach zastopował Daniela Dubois i Oleksandra Usyka

Martin Bakole
Foto: Sky Sports

Czołowy zawodni kategorii ciężkiej Martin Bakole stwierdził ostatnio, ze na sparingach udało mu się zastopować innego czołowego zawodnika kategorii ciężkiej Daniela Dubois, ale co więcej także samego Oleksandra Usyka, do którego był często zapraszany na sesje sparingowe.

Martin Bakole jedyną porażkę na zawodowych ringach poniósł z rak Michaela Huntera ale nabawił się w tamtej walce kontuzji i gdyby był w pełni zdrowi to może ta walka potoczyłaby się zupełnie inaczej.

Ostatnia walka Bakole to zwycięstwo w dominującym stylu nad Tonym Yoką, tym, który niedawno poległ po razy drugi, tym razem w walce z Carlosem Takamem. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

Martin Bakole, legitymujący się rekordem (18-1, 13 KO) chętnie zmierzyłby się w kolejnej walce właśnie z Danielem Dubois, który jest w tym momencie mistrzem „regularnym” WBA. Bakole jednak twierdzi, że Dubois będzie unikać tej walki właśnie po tym co rzekomo miało miejsce w czasie ich wspólnego sparingu.

W wywiadzie udzielonym Sky Sport Bakole powiedział: „Daniel Dubois to walka której chce. Sparowałem z nim dwa razy i dwa razy go zastopowałem. On to wie. Jeżeli będziemy walczyć, to zastopuje go w pierwszej bądź drugiej rundzie.”

Bakole także stwierdził, ze wielu unika z nim walki właśnie dlatego, ze zrobił błąd i z nimi sparował. Wiedza teraz na co go stać i jaki jest niebezpieczny i każdy boi się zaryzykować.

Jeżeli chodzi z kolei o sparingi z Oleksandrem Usykiem, to miały one miejsce już kilkukrotnie. Pierwszy raz Bakole został zaproszony na obóz Usyka w czasie przygotowań do drugiej rewanżowej walki z Joshuą. Na temat sparingów z Usykiem Bakole powiedział:

„Nawet Usyk, jego zastopowałem w czasie sparingów w Dubaju. On to wie.”

Wygląda na to ze Usyk zmierzy sie w boju unifikacyjnym z Tysonem Furym. Walka jest planowana na 29 kwietnia. Pisaliśmy o tym więcej TUTAJ. Wtedy organizacja WBA prawdopodobnie wezwie Daniela Dubois do obowiązkowej obrony właśnie z Bakole.

Jeżeli chodzi o rewelacje Bakole dot. sparingów, to zapewne niebawem usłyszymy słowa ustosunkowania się z drugich zainteresowanych stron: Dubois i Usyka.

****************

Zakłady bukmacherskie >>> Walki MMA i bokserskie można obstawiać w BETFAN. Skorzystaj z bonusu powitalnego 200%. Nie masz konta? Zarejestruj się TUTAJ.

Firma BETFAN to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Chcecie obstawić wyniki nadchodzących walk. Zapraszamy do naszej Strefy Gracza. Zobaczcie na jakie nadchodzące wydarzenia można już obstawiać wyniki. W tym celu kliknij TUTAJ.

2 Trackbacks / Pingbacks

  1. Obóz Usyka dementuje rewelacje Bakole o zastopowaniu Usyka na sparingu - Fighter.pl
  2. Martin Bakole vs Ihor Shevadzutskyi na gali Różański vs Babić w Rzeszowie, 22 kwietnia - Fighter.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*