Obóz Usyka dementuje rewelacje Bakole o zastopowaniu Usyka na sparingu

Bakole
Foto: Sky Sports

Pisaliśmy ostatnio o rzekomych dokonaniach Martina Bakole na sparingach z Danielem Dubois oraz Oleksandrem Usykiem (TUTAJ). Obóz Ukraińca szybko odniósł się do rewelacji głoszonych przez Bakole. Promotor Usyka Alexander Krassyuk zdradził Sky Sports ze sytuacja była odwrotna. To Usyk miał być bliski znokautowania Bakole podczas ich sesji sparingowych w Dubaju.

Krassyuk przyznał, że Bakole był rzeczywiście najlepszym ze sparingpartnerów jakich miał Usyk w czasie ostatnich trzech obozów treningowych ale zdecydowanie odrzucił rewelacje że Usyk miał jakiekolwiek problemy podczas tych sesji treningowych.

Krassyuk dodał jedynie: „Słyszałem rzeczywiście raz jak Bakole stopował Usyka, ale stopował go jedynie od znokautowania jego samego [w sensie, że chyba „prosił” go aby ten przestał].”

**************

Zakłady bukmacherskie >>> Walki MMA i bokserskie można obstawiać w BETFAN. Skorzystaj z bonusu powitalnego 200%. Nie masz konta? Zarejestruj się TUTAJ.

Firma BETFAN to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Chcecie obstawić wyniki nadchodzących walk. Zapraszamy do naszej Strefy Gracza. Zobaczcie na jakie nadchodzące wydarzenia można już obstawiać wyniki. W tym celu kliknij TUTAJ.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*