Turniej Gamechanger: zakończono głosowanie i wyłoniono dwóch szczęśliwych przegranych. Łukasz Siwiec niestety na trzecim miejscu.

Gamechanger
Foto: Oktagon MMA

Pierwsza faza turnieju Gamechanger miała miejsce w czasie gali Oktagon 40. Wyniki tych rozgrywek opisywaliśmy u nas szerzej TUTAJ. Zgodnie z zasadami turnieju, które także opisywaliśmy TUTAJ, po każdej fazie wybieranych będzie na bazie glosowania kibiców, dwóch szczęśliwych przegranych (lucky looserów), którzy będą mogli wrócić do drabinki turniejowej gdyby któremuś z zawodników przydarzyła się np. kontuzja. Glosowanie zostało właśnie zakończone. W sumie kibice oddali ponad 70 tysięcy głosów. Poniżej w formie graficznej szczegóły dot. glosowania oraz wyniki.

Niestety naszemu Łukaszowi Siwcowi zabrakło trochę szczęścia bo uplasował się w losowaniu kibiców na miejscu trzecim a jedynie dwóch zawodników zyskuje miano szczęśliwych przegranych. Zwycięzcami losowania zostali tym razem Samuel ‘Pirát’ Krištofič oraz Ion Surdu.

Kolejna runda turnieju Gamechanger, ćwierćfinały, zostanie rozegrane na gali Oktagon 43, która odbędzie się 20 maja 2023 w O2 Arenie w Pradze. Więcej szczegółów na temat tego wydarzenia wkrótce.

****************

Zakłady bukmacherskie >>> Walki MMA i bokserskie można obstawiać w BETFAN. Skorzystaj z bonusu powitalnego 200%. Nie masz konta? Zarejestruj się TUTAJ.

Firma BETFAN to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Chcecie obstawić wyniki nadchodzących walk. Zapraszamy do naszej Strefy Gracza. Zobaczcie na jakie nadchodzące wydarzenia można już obstawiać wyniki. W tym celu kliknij TUTAJ.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*