„Moje zwycięstwo w tej walce jest dla wyższego dobra całego wszechświata” – Jake Paul wystosował przesłanie do Tommy’ego (WIDEO)

Jake Paul
Foto: Sky Sports

Jake Paul na kilka dni przed walką takie oto przesłanie w formie wideo wystosował dla swojego rywala, Tommy’ego Fury’ego. Oto co powiedział:

„Tommy, mam nadzieje, ze cieszysz się ostatnimi momentami swojej kariery. To jest to. Zakończysz swoja karierę. Zhańbisz siebie i swoja rodzinę. Wrócisz później do panieńskiego nazwiska swojej matki. Nic Cie nie ocali. Będziemy tylko Ty i ja, ramie w ramie. Twojego brata nie będzie w ringu, nie będzie Twojego ojca. Molly tez nie będzie z Tobą w ringu, Bambi [córka Tommy’ego] tez nie będzie z Tobą w ringu. Wiec cala ta miła motywacja posiadania dziecka i walczenia dla niej. Cale to gówno wylatuje przez okno, kiedy przyjdę po Twoja głowę.”

„Jestem złym, wkurzonym człowiekiem. I wszystko to wydobędę przeciwko Tobie. Nie ma takiej rzeczy, która mógłbyś zrobić aby mnie kur… pokonać. Moja konstrukcja jest inna, chce tego bardziej niż Ty… jestem bardziej nakręcony, moja inteligencja emocjonalna jest na wyższym poziomie, jestem bardziej uduchowiony, pracuje ciężej każdego dnia. Mam lepszy team wokół mnie, mam lepszy system wsparcia.”

„I wiesz co jeszcze? Ja wygrywający te walkę, to coś dla wyższego dobra tego wszechświata. Wiec to nie jedynie ja będę tam w ringu, będzie tam wszystko to co mi przewodzi, będą tam moi przodkowie, cale moje wsparcie duchowe, wszyscy ludzie, którzy mnie chronią. I wszyscy razem Cie wykończymy. Masz cztery rundy i już jest po Tobie. To Twój koniec.”

A walka już za trzy dni. Ciekawe jak bardzo jeszcze podgrzana zostanie atmosfera. Już wkrótce więcej na temat tego wydarzenia.

Zakłady bukmacherskie >>> Wszystkie walki MMA i bokserskie można obstawiać w BETFAN. Skorzystaj z bonusu powitalnego 200%. Nie masz konta. Zarejestruj się TUTAJ.

1 Trackback / Pingback

  1. Jake Paul vs Tommy Fury: zakład o wszystko + wywiad z Tysonem + podsumowanie (WIDEO) - Fighter.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*