Adam Kownacki wraca na ring. Zmierzy się z byłym przeciwnikiem Andrzeja Wawrzyka.

Adam Kownacki
Foto: Adam Hunger / Getty Images

O Adamie Kownackim (20-3, 15 KO) było ostatnio cicho. Po trzech porażkach z rzędu, dwoma z Robertem Heleniusem i jedna z Ali Erenem Demirezenem Adam zapadł się trochę pod ziemie i nie wiadomo było do końca czy i gdzie zawalczy. W grudniu pisaliśmy o Adamie po raz ostatni i tym ze jego sytuacja nie jest na ten moment za kolorowa i ze on sam nie czuje wsparcia od promotorów i menedżerów w sytuacji jakiej się znalazł. Możecie o tym przeczytać TUTAJ.

Wygląda jednak na to ze Adama jednak w ringu zobaczmy i są już nawet konkrety. Planowane zapewne było to już wiele wcześniej tylko nie podawane do informacji publicznej, bo Adam zawalczy już za 4 dni, 25 lutego na gali w Armory w Minneapolis. A jego rywalem będzie były rywal Andrzeja Wawrzyka ale także Charles’a Martina, Devin Vargas (22-8, 9 KO).

Jeżeli u Adama nic się nie wydarzyło, jeżeli trenował sumiennie do walki i ma nadal motywacje, to z takim rywalem powinien wygrać bez problemu i jest to walka z gatunku tych na przetarcie i odbudowanie pewności siebie. W przypadku Adama i trzech porażek z rzędu, taka walka jest jak najbardziej wskazana i uzasadniona.

Foto: Screen z Boxrec.com

Kownacki do nadchodzącego występu przygotowywał się z Sugarem Hillem, który jest aktualnym trenerem Tysona Fury’ego. Główną atrakcją gali w Minneapolis będzie pojedynek o wakujący pas mistrza świata IBF wagi super-lekkiej pomiędzy Subrielem Matiasem (18-1, 18 KO) i Jeremiasem Ponce (30-0, 20 KO).

Zakłady bukmacherskie >>> Walko walki MMA i bokserskie można obstawiać w BETFAN. Skorzystaj z bonusu powitalnego 200%. Nie masz konta. Zarejestruj się TUTAJ.

1 Trackback / Pingback

  1. Adam Kownacki nie zawalczy jednak z Devinem Vargasem w Minneapolis! (WIDEO) - Fighter.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*