Adam Kownacki o swojej trudnej sytuacji i perspektywach na przyszłość.

Adam Kownacki
Foto: Adam Hunger / Getty Images

Adam Kowancki (23-3, 15 KO) udzielił niedawno wywiadu Arturowi Gacowi z Interia.pl. Z wywiadu dowiadujemy się kilku ciekawych rzeczy. Adam Kownacki jest obecnie w nieciekawej sytuacji po ostatnich trzech przegranych z rzędu, dwa razy z Heleniusem i raz z Demirezenem.

Jak mówi w wywiadzie miał nadzieje na większe wsparcie od swoich promotorów i menedżerów w tym trudnym okresie swojej kariery, podczas gdy chyba wiara w jego osobę gwałtownie spadła i takiego wsparcia nie widzi.

Ona pytanie o swoja najbliższa przyszłość, Adam odpowiedział miedzy innymi:

„…Dzwoniłem do menedżera, ale nie odebrał, w efekcie cały czas nie wiem, na czym stoję. Ta sytuacja mocno mnie denerwuje. Z rywalami przecież nie ma problemu, bo z kim nie przyszłoby walczyć, zawsze powiem „tak”. Bilety też chciałem sprzedawać sam, bo już na tyle zapracowałem sobie na nazwisko, że mam duże grono swoich kibiców. Non stop pojawiają się jakieś dziwne gierki.”

Spytany o to czy nie nosi się z myślami o zakończeniu kariery:

„…nie myślę, że więcej nie zaboksuję. Być może jeszcze kilka dni temu byłem bardziej zły niż teraz. Ciągle mocno mnie to denerwuje, jednak nie chciałbym w ten sposób odchodzić. Chciałbym stoczyć jeszcze jedną walkę, a może nawet dwie, ale na razie idzie to wszystko w złym kierunku. Myślałem, że w takim momencie będzie dodatkowe wsparcie od promotorów i menedżerów oraz wiara z ich strony, że odbuduję się po trzech porażkach, ale tego nie ma.”

Cały wywiad do przeczytania na Interii TUTAJ.

1 Trackback / Pingback

  1. Adam Kownacki wraca na ring. Zmierzy się z byłym przeciwnikiem Andrzeja Wawrzyka. - Fighter.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*