Pavlovich vs Blaydes na UFC Fight Night 22 kwietnia

UFC Fight Night
Foto: MMA on Point

Na jeden z kolejnych gal UFC z cyklu UFC Fight Night otrzymamy ciekawe zestawienie w wadze ciężkiej. Zmierzą się #3 w ranking UFC kategorii ciężkiej Sergei Pavlovich oraz #4 tego samego rankingu Curtis Blaydes. Otrzymamy wiec zestawienie prawie na samym szczycie kategorii wagowej.

Sergei Pavlovich (17-1-0) przegrał w MMA jedynie raz i był to jego debiut w UFC. Jego pogromca okazał sie legendarny Alistair Overeem. Od tamtej pory Pavlovich pozostaje niepokonany a w ostatnich dwóch walkach pokonywał takich zawodników jak Derrick Lewis czy Tai Tuivasa.

Curtis Blaydes noszący pseudonim Razor (żyletka) może pochwalić się nieco gorszym rekordem 17-3-0 ale dwie z tych przegranych są to porażki z samym Francisem Ngannou. Ostatnia trzecią porażkę poniósł z rąk Derricka Lewiska (którego Pavlovich pokonał). Od tamtej pory notuje on serie trzech zwycięstw.

Faworytem walki będzie Pavlovich ale Blaydesa skreślać absolutnie nie można. Szykuje się ciekawa potyczka. Czekamy na ogłoszenie kolejnych zestawień tej gali. Będziemy o tym na bieżąco informować.

Zakłady bukmacherskie >>> Wszystkie walki MMA i bokserskie można obstawiać w BETFAN. Skorzystaj z bonusu powitalnego 200%. Nie masz konta. Zarejestruj się TUTAJ.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*