Zak Cummings oraz Ed Herman kończą kariery po UFC Kansas City

UFC
Foto: Josh Hedges/Zuffa LLC przez Getty Images

Za nami gala UFC on ESPN 44, która odbyła się w Kansas City. O tym wydarzeniu pisaliśmy więcej TUTAJ i TUTAJ. Oprócz bardzo ciekawych i emocjonujących walki głównej i co-main eventu na gali wystąpili weterani UFC Zak Cummings oraz Ed Herman. Zmierzyli sie oni miedzy sobą na karcie wstępnej w walce w limicie 93 kg. Wygrał Cummings przez TKO (ciosy) w rundzie 3. Po walce obaj zawodnicy ogłosili zakończenie kariery i obaj zostali nagrodzeni przez publiczność brawami a później w mediach społecznościowych zostali docenieni przez ekspertów i kolegów po fachu. Niektóre reakcje poniżej.

Zak Cummings (25-7-0), to 38 letni zawodnik, który występuje na zawodowych ringach od roku 2007. Walczył dla takich federacji jak Bellator a od 2013 roku związany jest do tej pory z UFC, dla której stoczył 14 walk z bilansem 10-4.

Ed Herman (24-16-0), to zawodnik już 42 letni, walczący zawodowo w MMA od roku 2003. Z UFC związał się już w roku 2006 i to tej pory stoczył 25 walk dla największej organizacji MMA. Bilans Hermana w UFC to 13-12.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*