Jake Paul i Tommy Fury zakładają się. Wygrany bierze wszystko!

Jake Paul
Foto: BT Sport

Na konferencji prasowej przed galą w Ridiyah, bohaterowie głównej walki niespodziewanie założyli się na zasadzie, że „Wygrany bierze wszystko, przegrany zostaje z niczym”. A konkretnie to Jake Paul wyszedł z propozycją:

„Skoro jesteś taki pewny siebie to zróbmy deal. Jeżeli wygrasz zapłacę Ci podwójnie, niż już teraz Ci place [to grupa MVP należąca do Jake’a Paul’a jest współorganizatorem gali]. Jeżeli jednak to ja wygram, ja biorę wszystko co miałem Ci zapłacić… Deal albo nie. Skoro jesteś taki pewny siebie…”

Wyglądało to trochę tak jakby pomysł nie spodobał się Tommy’emu Fury’emu. Ale koniec końców, chyba trochę pchnięty do działania przez swojego tatę, przyjął zakład. Atmosfera i tak już dość napięta, podgrzała się jeszcze bardziej. Ciekawe co jeszcze wymyśli tych dwóch przed walką aby jeszcze bardziej nagłośnić wydarzenie.

Jeszcze wczoraj Jake Paul nagrał wideo z przesłaniem dla Tommy’ego (czytaj o tym TUTAJ) a dziś na konferencji kolejny kąsek. Czekamy na walkę! Szkoda, ze będzie ona jedynie 4-rundowa. Oby były to intensywne 4 rundy, choć w połowie jak intensywne były potyczki medialne tych dwojga.

Zakłady bukmacherskie >>> Wszystkie walki MMA i bokserskie można obstawiać w BETFAN. Skorzystaj z bonusu powitalnego 200%. Nie masz konta. Zarejestruj się TUTAJ.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*