KSI szybko nokautuje FaZe Temperrr’a na gali Misfits Boxing 4

KSI
Foto: DAZN

Na gali Misfits Boxing 4, która odbyła się w Londynie w Wembley Arena, w walce wieczoru zmierzył się Youtuber, który coraz częściej wciela się w role boksera – KSI. Na przeciwko niego stanął FaZe Temperrr, zawodowy gracz e-sportowy. Początkowo gracz miał zmierzyć się na gali z innym przeciwnikiem. Ale na skutek rezygnacji Dilliona Danisa, KSI został bez rywala. Miejsce Danisa szybko zajął FaZe Temperrr, jednak nie skończyło się to dla niego dobrze.

KSI polował na nokaut od samego początku walki. Początkowo FaZe dobrze kontrował jednak jeszcze w pierwszej rundzie kombinacja dwóch ciosów wyprowadzona przez KSI doszła do celu i sędzia musiał zastopować potczykę. Zobaczcie poniżej wideo z akcji końcowej:

Jakie plany na przyszłość snuje KSI. Cel końcowy jest jeden – dorwać Jake’a Paul’a. Jednak, jak sam przyznał – zanim to nastąpi potrzebuje on więcej testów. Wygląda na to, ze pomimo jawnej niechęci, docenia jednak klasę rywala. Bo co by nie mówić, to Jake Paul rozwinął się jako bokser i ma lepsze skalpy bokserskie na rozkładzie w porównaniu do KSI.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*