KSW zadebiutuje 25 lutego w Czechach w Libercu galą KSW 79

KSW 79
Foto: KSW

Już w lutym swoja 79 galą federacja KSW zadebiutuje u naszych południowych sąsiadów, u których MMA i sporty walki zyskują coraz większa popularność. Gala KSW 79 odbędzie się w Libercu i będzie się koncentrować na kategorii ciężkiej. Konkretne zestawienia nie są jeszcze znane, ale wiadomo już ze wystąpią tacy zawodniczy jak: Phil de Fries, Arkadiusz Wrzosek oraz Viktor Pešta.

Phil De Fries (22-6, 1NC, 5 KO, 13 Sub), to od 4 lat mistrz KSW w kategorii ciężkiej. Swój tytuł zdobył w 2018 roku pokonując Michała Andryszaka. Później siedmiokrotnie go bronił pokonując takich zawodników jak: Michał Kita, Karol Bedorf, Tomasz Narkun, Darko Stosić czy ostatnio Ricardo Prasel. Ale dobra passa de Friesa trwa znacznie dłużej. Niepokonany pozostaje on od roku 2017, w sumie już od 10 pojedynków.

Arkadiusz Wrzosek (1-0, 1 KO) to relatywnie świeży nabytek KSW. W swoim debiucie pokonał on efektownie Tomasza Sararę. Debiut w KSW bul jednocześnie debiutem Wrzoska w formule MMA. Wcześniej Arkadiusz Wrzosek odnosił spore sukcesy w K1 gdzie był amatorskim mistrzem świata, oraz w muay thai, w którym był mistrzem Europy. Wrzosek to także były mistrz FEN oraz zawodnikiem Glory. W ramach Glory pokonał on taką znakomitość jak Badr Hari.

Czekamy na ogłoszenie konkretnych zestawień gali KSW 79 i będziemy o tym informować.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*