Historia gal KSW poza granicami Polski (WIDEO)

KSW
Foto: KSW

Kolejna gala KSW odbędzie się w Czechach w Libercu. Na bieżąco donosimy o ogłaszanych nowych zestawieniach na KSW 79, która odbędzie się już 25 lutego. A tymczasem obecna gala KSW za granica Polski nie jest pierwsza gala która się właśnie odbyła na obcej ziemi. KSW na swojej stronie przypomniało dziś ile razy i gdzie KSW gościło poza granicami naszego kraju. My przedstawiamy tutaj także krótkie podsumowanie na ten temat oraz skróty wideo z tych wydarzeń. Zapraszamy:

KSW 32: gala w Londynie, 31 października 2015

Pierwsza debiutancka gala KSW za granicami Polski. Wystąpili na niej tacy zawodnicy jak: Mariusz Pudzianowski, Borys Mańkowski, Marcin Różalski, Tomasz Narkun i Mateusz Gamrot. Większość walk zakonczyła się przed upłynięciem pełnego czasu.

Źródło: KSW

KSW 40: gala w Dublinie, 22 października 2017

Druga gala KSW poza granicami Polski. Zawodnicy którzy wystąpili w czasie tego wydarzenia przed irlandzka publicznością to miedzy innymi: Mariusz Pudzianowski, Mateusz Gamrot, Norman Parke czy Michał Materla. Materiał wideo z najlepszymi momentami poniżej:

Źródło: KSW

KSW 45: gala w Londynie, 6 października 2018

Na fali sukcesu pierwszej londyńskiej gali KSW postanowiło wrócić do Londynu kolejnym wydarzeniem. Na KSW 45 kibice mogli obejrzeć dwa pojedynki mistrzowskie. W pierwszym z nich Karol Bedorf chciał powrócić na tron wagi ciężkiej i odebrać tytuł Philipowi De Friesowi. To sie nie udało i De Fries pozostał na tronie wagi ciężkiej. W drugim pojedynku mistrzowskim Dricus Du Plessis po raz drugi starł się z Roberto Soldiciem w walce o mistrzostwo kategorii półśredniej. Tym razem to ręka Soldicia powędrowała w górę.

Źródło: KSW

KSW 50: gala w Londynie, 14 września 2019

50 edycją KSW powróciła do Londynu na Wembley Arenę. W ramach tego wydarzenia fani mieli okazję obejrzeć aż trzy pojedynki mistrzowskie. W starciu o pas królewskiej kategorii wagowej Phil De Fries pokonał Luisa Henrique. Tomasz Narkun z kolei stanął wtedy do obrony tytułu kategorii półciężkiej i rozbił Przemysława Mysialę, a Norman Parke wygrał z Marcinem Wrzoskiem i zdobył tymczasowy tytuł mistrzowski wagi lekkiej. Materiał wideo z najlepszymi momentami poniżej:

Źródło: KSW

KSW 51: gala w Zagrzebiu, 9 listopada 2019

Po trzech galach w Londynie przyszedł czas na inny kraj. Gala KSW 51 odbyła się w Chorwacji. Główną atrakcją gali była walka w kategorii ciężkiej, w trakcie której Mariusz Pudzianowski rozbił Erko Juna. W drugiej walce wieczoru udanie do okrągłej klatki powrócił Borys Mańkowski, który zmierzył się z Vaso Bakočeviciem i poddał go przed czasem. W trakcie gali doszło także do pierwszej walki w organizacji KSW o pas mistrzowski w wadze koguciej. O pas zmierzyli się Antun Račić oraz Damian Stasiak. Zwyciężył ten pierwszy i zdobył historyczny pierwszy pas KSW w kategorii koguciej.

Źródło: KSW

(opracowane na podstawie informacji prasowych KSW)

Więcej informacji na: KSWCOM.PL

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*