Gromda 12: Stephen 'Problem’ Weldon dołącza do ekipy.

Gromda 12
Foto: Gromda

Niedawno anonsowano kolejnego zawodnika, który będzie mierzyć się w ringu podczas kolejnej edycji Gromdy. Gromda 12 już 3 marca a my poznajemy właśnie pochodzącego z Irlandii Stephena 'Problem’ Weldona.

Oto co można przeczytać na facebook-owym profilu tego zawodnika:

„Skontaktowała się ze mną największa firma Bare Knuckle w Polsce i jedna z najgorszych firm Bare Knuckle na świecie i zaoferowała mi kontrakt na 3 walki, Mój pierwszy start w zawodach miał miejsce dopiero w 2021 r., mój drugi raz w 2022 r. Oba występu były w formule na gole pieści i teraz ta okazja. Tak, znam swój poziom jako boksera, nie nazywam siebie bokserem, po prostu bawię się tym, ale przynajmniej jestem gotów iść na linię frontu przeciwko najtwardszym zawodnikom z dowolnymi narzędziami, które posiadam. W tej grze i tak liczy się coś więcej niż jedynie umiejętności…”

„Zaakceptowałem walkę na jednej z największych firm w Europie z jednymi z największych wrednych skurw… z 5-tygodniowym wypowiedzeniem. Robię, co mogę, żeby moja wytrzymałość była jak najlepsza. Nie dowiem się z kim będę walczył aż do dnia poprzedzającego walkę, hardcore’owo. Będzie przede mną inny gość, i to będzie moja głowa lub jego. Proste. Będę pierwszym Irlandczykiem walczącym dla Gromdy. Dam z siebie wszystko i celuję w zwycięstwo.”

Źródło: Gromda

Więcej informacji na stronie oficjalniej stronie Gromdy TUTAJ.

Wszystkie walki MMA i bokserskie można obstawiać w BETFAN. Skorzystaj z bonusu powitalnego 200%. Kliknij TUTAJ!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*