UFC 285: Mateusz Gamrot przyjmuję walkę z Jalinem Turnerem na niespełna 3 tygodnie przed walką!

UFC 285

Na gali UFC 285 na której nastąpi długo wyczekiwany powrót do MMA Jona Jonesa, w jeden z walk miał zawalczyć Jalin Turner z Danem Hookerem. Ten drugi jednak musiał wycofać się z walki z uwagi na kontuzje. Turner został wiec chwilowo bez rywala. Ale jedynie chwilowo bo jak się okazuje w wolne miejsce wskoczył właśnie Gamer i to on będzie miał okazje się zaprezentować na tym historycznym wydarzeniu. Termin i czas pozostały na przygotowanie do walki nie jest idealny, ale Gamrot zapewne był w treningu a i pewne okazje trzeba po prostu wykorzystywać i podejmować ryzyko.

Mateusz Gamrot (21-2) ostatnio walczył w październiku 2022 na gali UFC 280 i przegrał z Beneilem Dariushem. Gamrot w UFC walczy od roku 2019 i do momentu przegranej z Dariushem notował dobra serię 4 zwycięstw z rzędu. W chwili obecnej Gamer klasyfikuje sie na 7 pozycji w wewnętrznym rankingu UFC wagi lekkiej, w której startuje.

Rywal Gamrota na UFC 285, Jalin 'Tarantula’ Turner (13-5) rekord ma może od Gamrota gorszy ale notuje ostatnio znakomita serie 5 zwycięstw z rzędu i wydaje się być na fali. Co więcej wszystkie z tych pięciu wgranych walk, zakończyły sie przed czasem. Tarantula w ostatnich walkach pokonywał takich zawodników jak: Brad Riddell, Jamie Mullarkey, Uros Medic, Brok Weaver oraz Joshua Culibao. Jalin Turner złamuje obecnie 10 miejsce w rankingu UFC wagi lekkiej.

Bardzo ciekawa gala się nam szykuje. Teraz jako dodatek to elektryzującego powrotu Jona Jonesa, dostaniemy w prezencie pojedynek z udziałem Polaka!

Zakłady bukmacherskie >>> Wszystkie walki MMA i bokserskie można obstawiać w BETFAN. Skorzystaj z bonusu powitalnego 200%. Nie masz konta. Zarejestruj się TUTAJ.

2 Trackbacks / Pingbacks

  1. UFC 285: Oficjalny plakat promujący galę Jones vs Gane! - Fighter.pl
  2. UFC 285: Podstawowe info + karta walk + transmisja - Fighter.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*