Edgar Berlanga podpisał kontrakt z Matchroom Boxing

Edgar Berlanga
Foto: Matchroom Boxing

Edgar Berlanga (20-0, 16 KO) podpisał kontrakt z grupą Eddiego Hearna, Matchroom Boxing. Kontrakt ten ma obejmować kilka walk. Zatem od tej pory walki Berlangi będziemy mogli zobaczyć na DAZN, stacja z która jest związana grupa Matchroom. Do tej pory Berlanga występował z ramienia grupy Top Rank a wiec w telewizji ESPN.

Edgar Berlanga to obiecujący pięściarz młodego pokolenia. 25-letni Amerykanin do tej pory wygrał wszystkie swoje walki. Do 16 walki włącznie wszystkie kończył przed czasem, i to najczęściej w pierwszej rundzie. Ale wraz ze zwiększeniem poziomu opozycji walki Berlangi zaczęły trwać pełen dystans. W dotychczasowych potyczka próżno szukać wielkich nazwisko ale miejmy nadzieje, ze w najbliższym czasie to sie zmieni i zobaczymy na co naprawdę stać tego zawodnika.

Debiutancka walka Berlangi pod bandera grupy Matchroom odbędzie się latem 2023 roku ale póki co nie wiadomo jeszcze kto będzie rywalem. Sam Edgar najchętniej spotkałby się z Garym „Spike’em” O’Sullivanem. Jednak Eddie Hearn może chcieć dla niego kogoś bardziej wymagającego, kogoś walka z kim spowoduje ze fani boksu skierują swoje kroki w kierunku DAZN i wykupią abonamenty. Wszak po to Hearn zakontraktował Berlange. Ten ma już swoja dużą rzesze fanów i potrafi wyprzedawać pełne gale takie jak Hula Theather w Madison Square Garden. Zapewnienie wiec odpowiedniego rywala może spowodować, ze Ci zagorzali fani wykupią nowe abonamenty. Potrzeba wiec kogoś dobrego, ale nie za dobrego, bo na absolutną czołówkę Berlanga może nie być jeszcze gotów. Zobaczmy co Eddie szykuje dla Edgara.

Zakłady bukmacherskie >>> Wszystkie walki MMA i bokserskie można obstawiać w BETFAN. Skorzystaj z bonusu powitalnego 200%. Nie masz konta. Zarejestruj się TUTAJ.

1 Trackback / Pingback

  1. Berlanga vs Quigley: debiut Berlangi pod sztandarem Matchroom Boxing już 24 czerwca - Fighter.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*