Silesian MMA 9: podsumowanie gali (WIDEO)

Silesian MMA
Foto: Silesian MMA

Wczoraj odbyła się gala Silesian MMA 9 rozgrywana w Bytomiu. W walce wieczory zmierzyli się Patryk Radon z Krzysztofem Mariańczykiem. Zawodnicy rywalizowali w formule K-1 w kategorii 77 kg. W co-main evencie zobaczyliśmy walkę pomiędzy Denisem Górniakiem i Mateuszem Kowalskim. Pełna rozpiska gali poniżej. W sumie kibicie mieli okazje zobaczyć 11 pojedynków. Opis pojedynków pod grafiką

Silesian MMA

W walce wieczoru z dobrej strony pokazał się Krzysztof Mariańczyk a walka zakończyła się już w pierwszej rundzie. Zakończenie walki możecie zobaczyć poniżej:

W co-main evencie walka trwała jeszcze krócej niż w walce głównej. A zakończyła się już po dwóch kopnięciach. Denis Górniak (4-1) nie zdążył się zmęczyć i dwoma lowkickami odebrał chęć do walki debiutującemu Mateuszowi Kowalskiemu. Sam wracał zresztą po długiej przerwie i miejmy nadzieje, ze teraz będzie więcej regularności jeżeli chodzi o tego zawodnika. Wideo z tej krótkiej walki poniżej:

Zakłady bukmacherskie >>> Walko walki MMA i bokserskie można obstawiać w BETFAN. Skorzystaj z bonusu powitalnego 200%. Nie masz konta. Zarejestruj się TUTAJ.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*