High League 6: Daro Lew vs Sequento

High League 6
Foto: High League

Kolejnym starciem na kwietniowa galę High League 6 będzie starcie Dariusza Lwa Kazimierczuka z Sequento. O Daro Lwie pisaliśmy już wcześniej w naszym serwisie gdy ogłoszono jego udział w wydarzeniu. Możecie poczytać więcej na ten temat TUTAJ. Wczoraj na konferencji prasowej z kolei ogłoszono jego rywala. A będzie nim Sequento, którego sylwetkę niniejszym poniżej przybliżamy.

Przemyslaw „Sequento” Skulak, to w sumie niedawne „odkrycie” polskiego internetu. Początkową popularność zdobył tanecznymi filmikami na Tiktoku. Znakiem firmowym “Sequento” jest jego “Sequento Dance”. Później występował także w popularnym programie Warsaw Shore. Jest zbudowana popularność, jest tez zaproszenie do walk freakowych, naturalna ewolucja w dzisiejszym świecie. Tak trafił Skulak do High League a jego debiut miał miejsce na poprzedniej gali High League, w czasie której zmierzył się z Andrzejem Gazdą. Swoja debiutancką walkę jednak przegrał przez niejednogłośną decyzją sędziów.

Gala High League 6 juz 18 marca w katowickim Spodku. O kolejnych informacjach związanych z tym wydarzeniem będziemy na bieżąco informować.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*