High League 6: Dariusz „Lew” Kazimierczuk na pokładzie

High League 6
Foto: High League

Ogłoszono właśnie że na kolejne gali, High League 6, wystąpi Dariusz „Lew” Kazimierczuk. Gala HL6 już 18 marca w katowickim Spodku.

Dariusz Lew Kazimierczuk, to zawodnik MMA, który dobrze odnalazł się w świecie freak fightow. Ten 49-letni zawodnik pochodzący z Katowic i mierzący 177 cm wzrostu walki toczy od 2013 roku. Pierwszą swoja walkę MMA stoczył na Exclusive Night 3.

Daro Lew walczył on dla takich polskich federacji MMA jak Iron Cage Warriors, MMA-VIP czy PLMMA. Wystąpił także na gali Fame MMA 7. I chociaż większość swoich walk przegrał to jest postacią na tyle rozpoznawalna i barwna, ze nadal występuje na gala MMA/freak fight i próbuje swoich sil. Jego obecny bilans to 1-11-0. Jedyna jego wygrana według serwisy Tapology.com to wygrana na gali MMA Cup 10 z Dawidem Harasem.

Ciekawostka z życiorysu Kazimierczuka, jest np taka, ze w zawodowym MMA walką z Kazimierczukiem zadebiutował Szymon Kołecki, mistrz olimpijski w podnoszeniu ciężarów. Do tej walki doszło w marcu 2017 roku na gali PLMMA 72 w Łomiankach. Kołecki rozbił wtedy Kazimierczuka ciosami po 30 sekundach starcia.

Inna ciekawostka jest ze wszystkie walki „Lwa” kończyły się w pierwszych rundach, i te wygrane i te przegrane.

1 Trackback / Pingback

  1. High League 6: Daro Lew vs Sequento - Fighter.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*