Mateusz Murański nie żyje. Miał 29 lat.

Mateusz Murański

Nie żyje Mateusz Murański, aktor oraz zawodnik występując na takich galach jak Fame MMA, High League czy FEN. Informację o śmierci Mateusza Murańskiego potwierdził „Super Express”.

Mateusz Murański jako aktor znany był przede wszystkim z serialu „Lombard. Życie pod zastaw”. Jednak większą rozpoznawalność przyniosły mu występy w Freak Fightowych galach takich jak wspomniane Fame MMA czy High League. Wystąpił tez na jeden edycji FEN, a konkretnie na FEN 34.

Mateusz Murański zadebiutował w sportach walki na gali Fame MMA 10. Miał wówczas 27 lat i zmierzył sie z Arkadiuszem Tańculą swoim dawnym przyjacielem. Po emocjonującym pojedynku Mateusz Murański musiał jednak uznać wyższość swojego rywala. Do rewanżu doszło na Fame MMA 15 i ponownie górą okazał się Tańcula. W sumie, przed dwa lata Muranski wystąpił na rożnych galach MMA czy freak fightowych 9 razy. Ostatnie trzy starcia przegrał właśnie z Arkadiuszem Tańculą ale także Vaso Bakoceviciem oraz Pawłem Bombą.

Informacja o śmierci Mateusza Murańskiego została potwierdzona przez rzecznik prokuratury okręgowej w Gdańsku.

„W dniu dzisiejszym pojawiło się zgłoszenie ujawnienia zwłok w mieszkaniu. Zwłoki zostały ujawnione przez członka rodziny mężczyzny, który nie mógł się z nim skontaktować. Zaniepokojony pojechał do mieszkania. Na miejscu wykonywane były czynności z udziałem biegłego. Nie stwierdzono działania osób trzecich. Przyczyny śmierci do ustalenia w trakcie sekcji zwłok” – tak cytował Grażynę Wawryniuk, rzeczniczkę prokuratury okręgowej w Gdańsku, portal WP Sportowe Fakty.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*