Popularny freak fighter zatrzymany przez policję

Freak fighter

Nie jest to dobry tydzień jeżeli chodzi o wiadomości ze świata freak fightów. Wczoraj informowaliśmy o śmierci Mateusza Murańskiego. Możecie o tym przeczytać TUTAJ. A dziś aresztowany został popularny freak fighter Paweł B. Zawodnik został zatrzymany przez policje w Gdańsku. 35-latek był poszukiwany do odbycia wyroku za oszustwa.

„Funkcjonariusze namierzyli mężczyznę na jednej z ulic Gdańska i zatrzymali go, gdy kierował mercedesem, wbrew orzeczonemu przez sąd zakazowi kierowania pojazdami. Kompletnie zaskoczony pseudokibic nie stawiał żadnego oporu i szybko trafił do pomieszczenia dla osób zatrzymanych. Poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Gdańsku za oszustwa mężczyzna został przewieziony do zakładu karnego. Pseudokibic rozpoczął już odbywanie dwuletniego wyroku” – poinformowała Karina Kamińska z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku.

Czas jaki ma spędzić w wiezieniu zatrzymany za popełnione wcześniej oszustwa to 2 lata.

Paweł B. znany w freak fightowym świecie jako “Scarface” dotychczas przegrywał z Mateuszem “Tarzanem” Leśniakiem i Amadeuszem “Ferrarim” Roślikiem. W grudniu 2022 roku pokonał także zmarłego wczoraj Mateusza Murańskiego.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*