Madness Cage Fighting 8 powraca po rocznej przerwie.

Madness Cage Fighting 8
Foto: Madness Cage Fighting

Po roku przerwy kibice organizacji mocno wyczekiwali kolejnego eventu, Madness Cage Fighting 8, i doczekali się. Kluczem do sukcesu organizacji są tradycyjnie lokalni lubelscy zawodnicy, którzy dadzą odpór przyjezdnym fighterom MMA, Kickboxingu. Po raz pierwszy w formule Cage Boxingu odbędzie się main event wydarzenia.

Walka wieczoru to absolutny hit i starcie gdzie zawodnik MMA Patryk Semeniuk ze Sportowych Puław zmierzy się z doświadczonym bokserskim mistrzem IBO Intercontinental Przemysławem Runowskim (20-2, 5 KO) ze Słupska. To wyzwanie i pójście za nowymi trendami, gdzie kibice chcą widzieć dobre walki, ale i kreatywność organizatorów.

Jednak podstawą gali będą walki, gdzie wystąpią miejscowi zawodnicy a także gwiazdy lubelskiej sceny Mieszanych Sztuk Walki i Kickboxingu.

W popularnej formule K-1 dojdzie do mocnego starcia Wiktora Szadkowskiego z Lublina z utytułowanym Dominikiem Kaletą. Lublinianin to mistrz Polski w Kickboxingu (full-contact) i wicemistrz kraju w boksie (2020). Ma za sobą też walki zawodowe a Kaleta zdobywał tytuły w K-1. Jest zdobywcą m.in. Pucharu Świata.

Polski Związek Kickboxingu wspiera mocno imprezę. Na szali położył pas MP Full-contact o który powalczą Kacper Walczak z Motoru Lublin i Dawid Różewski z KKS Sporty Walki Poznań.
Także kickboxerzy Bartosz Guz i Łukasz Bartnik ściągną widzów na trybuny. Guz pewnie zmierza po pas organizacji w formule K-1 w małych rękawicach do MMA. W piątek musi potwierdzić aspiracje.

Miejscowe MMA reprezentowane będzie przez Adriana Żaka i Gerarda Ośko. Szansę dostaną także Kamil Frontczak, Adrian Stachal i Dorian Brodzik. Mocno reprezentowany będzie też Lublin, Dęblin, Chełm, Lubartów, Puławy, a nawet Biała Podlaska. Kibice mogą spodziewać się ostrych bitew bez pardonu. Dla tych, którzy nie zdążą zakupić biletu, pozostaje transmisja na antenie Polsat Sport. Serdecznie zapraszamy!

„Kickboxing w walce z nałogami”

Człowiek w swoich codziennych czynnościach może nie widzieć nic złego, dopóki te nie przynoszą złych skutków widocznych natychmiast. O uzależnieniu można mówić w wielu kwestiach: palenie papierosów, picie alkoholu czy branie narkotyków. Powtarzanie pewnych schematów kształci rutynę, np. zapalenie papierosa do kawy, wypicie piwa wieczorem do meczu. Jeżeli te zachowania mają negatywny wpływ, mówi się wtedy o uzależnieniu, z którym trzeba walczyć, aby nie pogarszać sytuacji, w której się już jest. Jednym z powodów, przez które ludzie nie mogą wyjść z uzależnienia, nie jest słaba wola, lecz słaby nowy nawyk, którym chce się zastąpić stary.

Sport jest świetnym nowym nawykiem, który można wprowadzić. Wysiłek fizyczny, oprócz oczywistych gratyfikacji, takich jak lepsza kondycja i sylwetka, daje też lepsze samopoczucie z uwagi na wytwarzane endorfiny w organizmie człowieka. Rozluźnia i daje jeszcze więcej energii, dlatego jest to bardzo korzystne zastępstwo złego nawyku. Kickboxing jest przykładem sportu, który dostarcza adrenaliny, ale także wzmacnia nie tylko ciało, ale i umysł, co pomaga w wyjściu z uzależnień.

Sporty walki pomogły wyjść z nałogu wielu osobom, w tym sportowcom, czy trenerom. Hasło: „Gdyby nie sport, to już bym nie żył/nie żyła” jest nośnikiem tego, jak wiele może dać sport, a czasem nawet uratować życie.

Źródło: Facbook MCF – Madness Cage Fighting

(informacja prasowa)
Więcej informacji na https://www.facebook.com/madnesscagefighting/

*****************

Zakłady bukmacherskie >>> Walki MMA i bokserskie można obstawiać w BETFAN. Skorzystaj z bonusu powitalnego 200%. Nie masz konta. Zarejestruj się TUTAJ.

Firma BETFAN to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Chcecie obstawić wyniki nadchodzących walk. Zapraszamy do naszej Strefy Gracza. Zobaczcie na jakie nadchodzące wydarzenia można już obstawiać wyniki. W tym celu kliknij TUTAJ.

1 Trackback / Pingback

  1. Madness Cage Fighting 8 – Łęczna – 10 marca 2023: karta walk + transmisja - Fighter.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*