Wiemy kto zawalczy na Contra MMA 4 we Wrocławiu

Contra MMA 4

W ramach Contra MMA 4, która odbędzie się 21 października, widzowie zgromadzeni we wrocławskiej Hali Orbita zobaczą aż 15 walk.

Cztery walki zawodowe w MMA i trzy w K1 oraz osiem walk półzawodowych MMA – łącznie trzydziestu zawodników zaprezentuje swoje umiejętności w oktagonie Contry.

W walce wieczoru zawalczy wrocławianin Kamil Dołgowski – mocny, doświadczony fighter, uczestnik turnieju KSW „Tylko Jeden” oraz takich federacji jak EMC i Armia Fight Night. Reprezentant Wrocławia ma na swoim koncie sześć walk wygranych i dwie przegrane. Dołgowski zmierzy się z radomianinem, Mateuszem Głuchem, 5-krotnym Mistrzem Polski w kickboxingu, trzecim na Mistrzostwach Świata w tej dyscyplinie. Rekord Głucha w MMA to 8-10 – niewątpliwie będzie to starcie zawodników z dużym doświadczeniem.

Na czwartej Contrze zobaczymy także Macieja Pacułę i Macieja Kalicińskiego – zawodników związanych z federacją FEN. Kaliciński debiutuje na Contrze, a Pacuła pojawia się na niej po raz kolejny. Pacuła po emocjonującej walce z Arkadiuszem Kaszubą ma zamiar i tym razem dać dobre widowisko. Po raz czwarty na gali zawalczy Paweł Sołogub, którego każdy występ, niezależnie od wyniku, jest grą o wszystko.

Niespodzianką będzie walka Przemka Walkowa, zawodnika doskonale znanego kibicom Contry. Tym razem Walków zadebiutuje w formule MMA.

Jednym z celów, który przyświeca Contrze, jest umożliwienie młodym zawodnikom zdobywania doświadczenia i budowania swoich rekordów – wielu zawodników będzie więc miało okazję, by odbyć swoją debiutancką walkę w MMA półzawodowym właśnie podczas wrocławskiej edycji gali.

Zero freakfightów, czysty sport. Takie jest nasze założenie i nic tego nie zmieni. Czwarta Contra jest pierwszą we Wrocławiu, więc naprawdę się postaraliśmy, żeby event, zarówno pod kątem sportowym, jak i organizacyjnym, był na bardzo wysokim poziomie” – mówi Marzena Molęda z Agencji Eventowej Em Grupa, współorganizatora Contry.

Więcej informacji o karcie walk, wydarzeniu i jego bohaterach można znaleźć na fanpage’u Contry facebook.com/ContraMMA i stronie internetowej www.contramma.pl

Bilety na Contrę można zakupić poprzez stronę wydarzenia.

Szczegóły dot. wydarzenia:

Kiedy: 21 października 2023, godz. 18:00; otwarcie bram godz. 16:00

Gdzie: Hala Sportowo – Widowiskowa Orbita, ul. Wejherowska 34, Wrocław

www: www.contramma.pl

(informacja prasowa EM Grupa / Contra MMA)

1 Trackback / Pingback

  1. Karta walk gali Contra MMA 4 / 21 października Wrocław - Fighter.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*