PFL Challenger Series 2023 Tydzień 6: Brahyan Zurcher wygrywa i zapewnia sobie kontrakt w wadze piórkowej + pełne wyniki

PFL Challenger
Źródło: PFL

W Tygodniu 6 serii PFL Challenger Series 2023 zawodnicy rywalizowali w kategorii piórkowej. Gala tradycyjnie odbyła się w piątek w Universal Studios in Orlando na Florydzie. Ośmiu zawodników stanęło do walki w czterech pojedynkach.

Dla przypomnienia, w ramach tego turnieju PFL Challenger Series organizowanego przez Professional Fighters League, zawodnicy uczestniczą o kontrakt z PFL, który albo może im zapewnić odpowiednie warunki rozwoju dalszej kariery zawodniczej lub zapewnić im miejsce w normalnych sezonowych rozgrywkach w których główną nagroda to 1 milion USD.

W tygodniu 6 zwycięzca został Brahyan Zurcher i zapewnił sobie kontrakt z PFL i starty w regularnym sezonie. Poniżej pełne wyniki tego wydarzenia. A przed nami już kolejny tydzień 7 i kolejne walki. O tym w osobnym wpisie.

Pełne wyniki:

  • Brahyan Zurcher pokonał Davida Evansa przez poddanie (duszenie zza pleców), runda 2, 1:37
  • Nathan Kelly pokonał Zacka Hicksa przez poddanie (duszenie trójkątne rękami), runda 1, 2:30
  • Gabriel Braga pokonał Ago Huskica przez jednogłośną decyzję (30-25, 30-27, 29-28)
  • James Gonzalez pokonał Vikasa Singha Ruhil przez TKO (ground n’ pound), runda 1, 4:20

*****************

Zakłady bukmacherskie >>> Wszystkie walki MMA i bokserskie można obstawiać w BETFAN. Skorzystaj z bonusu powitalnego 200%. Nie masz konta. Zarejestruj się TUTAJ.

Firma BETFAN to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Chcecie obstawić wyniki nadchodzących walk. Zapraszamy do naszej Strefy Gracza. Zobaczcie na jakie nadchodzące wydarzenia można już obstawiać wyniki. W tym celu kliknij TUTAJ.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*