Krzysztof Głowacki (32-4) oficjalnie kończy karierę!

źródło: Foto: zimbio.com

Wszystko ma swój początek i koniec, Krzysztof Głowacki za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych poinformował iż kończy zawodową karierę.

Polak w swojej karierze zdobył 2 razy tytuł mistrzowski (w wadzę junior ciężkiej).

37 Latek z Wałcza ostatnią swoją walkę w tym roku przegrał z Richardem Riakporhe (15-0).

Głowacki w swojej karierze stoczył wiele bardzo spektakularnych pojedynków, najbardziej chyba zostanie zapamiętany za pojedynek z Marco Huckiem którego pokonał w 2015 roku zdobywając pas WBO w kategorii junior ciężkiej.

Następnie w obronie pasa walczył z Stevem Cunninghamem i również wygrał.

Stracił dopiero pas na rzecz Oleksandra Usyka.

„Jako urodzony wojownik ciężko mi jest zaakceptować, że tak ważny etap życia dla mnie kończy się, ale ostatnia walka utwierdza mnie w przekonaniu, że pora ustąpić miejsca młodszym kolegom.

Z tego miejsca chciałem podziękować moim Trenerom, a w szczególności trenerowi Fiodorowi Łapinowi za kilkanaście lat wspólnej pracy, a także za ostatni czas Trenerowi Andrzejowi Liczikowi.

Napisał pięściarz na facebook-u.

Dalsze plany „Główki” nie są znane, możliwe że zobaczymy świetnego pięściarza w innej dyscyplinie np. MMA, tak jak to robi wielu jego kolegów „po fachu”.

****************

Zakłady bukmacherskie >>> Wszystkie walki MMA i bokserskie można obstawiać w BETFAN. Skorzystaj z bonusu powitalnego 200%. Nie masz konta. Zarejestruj się TUTAJ.

Firma BETFAN to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Chcecie obstawić wyniki nadchodzących walk. Zapraszamy do naszej Strefy Gracza. Zobaczcie na jakie nadchodzące wydarzenia można już obstawiać wyniki. W tym celu kliknij TUTAJ.

1 Trackback / Pingback

  1. Krzysztof Głowacki planuje starty w MMA - Fighter.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*