Łamacz kości Michael „Venom” Page (WIDEO)

Michael Page

O Michaelu Venomie Page’u pisaliśmy już u nas wcześniej i prezentowaliśmy materiał wideo przedstawiający sylwetkę tego widowiskowego zawodnika (TUTAJ). Po wczorajszej gali Bellator 292, na której Venom zmierzył się z Gioitim Yamauchim wypada poświecić temu zawodnikowi trochę naszej uwagi. Można by nawet rozważyć nadanie mu alternatywnej ksywki „łamacza kości”.

Pamiętna jest gala Bellator 158 na której Michael Page zmierzył się z Cyborgiem Santosem oraz to co zrobił swojemu przeciwnikowi. W jednej z akcji MVP wyprowadził cios kolanem na głowę przeciwnika a ten doznał poważnego pęknięcia czaszki. Gołym okiem było widać wgniecenie w głowie Santosa. Poniżej zdjęcie kontuzjowanego Santosa oraz pełne nagranie z tej potyczki:

Źródło: Bellator MMA

Na wczorajszej gali Bellator 292 z kolei poważnego uszczerbku na zdrowiu na skutek tytanowego kopnięcia MVP doznał Yamauchi. Na nagraniu gołym okiem widać jakich zniszczeń w kolanie Yamauchiego dokonało kopniecie Page’a. Sama walka trwała 26 sekund i było to pierwsze kopniecie MVP wyprowadzone w tej walce. Oficjalnie podano później do informacji, że Yamauchi doznał zerwania ścięgna rzepki.

Takie obrazki zostają w głowie i każdy kolejny przeciwnik MVP zastanowi się kilka razy zanim podpisze kontrakt na walkę.

****************

Zakłady bukmacherskie >>> Walki MMA i bokserskie można obstawiać w BETFAN. Skorzystaj z bonusu powitalnego 200%. Nie masz konta? Zarejestruj się TUTAJ.

Firma BETFAN to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Chcecie obstawić wyniki nadchodzących walk. Zapraszamy do naszej Strefy Gracza. Zobaczcie na jakie nadchodzące wydarzenia można już obstawiać wyniki. W tym celu kliknij TUTAJ.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*