Cris Cyborg przedłuża kontrakt z Bellator MMA

Cyborg
Foto: Bellator MMA

Brazylijka Cris Cyborg (26-2-0 MMA) przedłużyła kontrakt z organizacją Bellator MMA, dla której stoczy przynajmniej kilka kolejnych walk.

Cyborg, to weteranka zawodowych ringów MMA. Walczyła dla każdej większej federacji. Karierę rozpoczynała w roku 2005 i na początku toczyła walki dla lokalnych brazylijskich federacji. W roku 2009 związała się ze Strikeforce dla której stoczyła 4 wygrane walki. Następnie przyszły walki dla federacji Invicta aby w roku 2016 związać się z UFC. Tam walczyła do roku 2019 z finalnym bilansem 6-1. Porażkę w UFC i tym samym ostatnią porażkę zanotowała z Amandą Nunes na gali UFC 232.

W roku 2020 Cyborg związała się z federacja Bellator MMA dla której walczy do tej pory i póki co może poszczycić się nieskazitelnym rekordem.

Po ostatniej wale dla Bellatora, Cyborg zrobiła sobie wycieczkę do boksu zawodowego i stoczyła dwie walki. Najpierw na gali Fight Music Show 2 pokonała Simone de Silvę a później na dużej gali Crawford vs Avenesyan pod koniec roku 2022 pokonała Gabrielle Holloway. Teraz po podpisaniu kontraktu z Bellator powróci zatem do MMA i skupi się na walkach w swojej macierzystej formule. Kolejny wystep Cyborg nie jest póki co znany, ale jakieś szczegóły zostaną zapewne wkrótce ogłoszone. Będziemy informować na bieżąco.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*