Sylwester Miller wystąpi na Cage Warriors 154

Cage Warriors 164
Foto: Cage Warriors

Ogłoszono niedawno, ze Sylwester Miller zawalczy dla angielskiej organizacji Cage Warriors. Walka planowana jest na 6 maja na Cage Warriors 154: Rome. Tym samym angielska organizacja zawita wydarzeniem do Włoch, do Rzymu.

Sylwester Miller (10-6-0) nie może zaliczyć ostatnich lat do udanych. Ostatnie dwa lata to pasmo walk przegranych lub odwołanych. Od września 2020 roku z 11 zaplanowanych walk aż 7 nie doszło w ogolę do skutku. Z pozostałych czterech tylko jedna zakończyła się zwycięstwem Sylwestra Millera. Ostatnie dwie przegrane walki to walki dla Armia Fight Night. Obie przegrane, i obie przegrane z tym samym zawodnikiem, Oleksiim Polischuckiem. Rywalem z jakim przyjdzie się Polakowi na CW 154 zmierzyć będzie Włoch, Emanuele Zaccaria (5-1-0)

Emanuele Zaccaria, to 28-letni Włoch, który zawodowa karierę rozpoczął w roku 2016 i do tej pory jednie raz schodził z oktagonu pokonany. W roku 2019 związał się z brytyjska federacja Cage Warriors i pod jej szyldem występował już dwukrotnie. Dwa razy tez zwyciężał. Zaccaria na pewno nie będzie chciał aby jego kosztem Sylwester Miller podreperował sobie rekord i odwrócił niekorzystna passę.

Rozpiska na gale CW 154 dopiero się kompletuje i na razie ogłoszono 4 walki. Będziemy informować na bieżąco gdy poznamy kompletna kartę walk tego wydarzenia.

2 Trackbacks / Pingbacks

  1. Walkę mamy we krwi 3: wyniki wszystkich walk + nagranie całej gali (WIDEO) + galeria zdjęć - Fighter.pl
  2. Cage Warriors 154: Rome / karta walk + transmisja + zapowiedź / Sylwester Miller oraz Izabela Walczak na rozpisce! - Fighter.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*