Corey Anderson vs. Phil Davis zaplanowane na Bellator 297

Bellator 297
Foto: Bellator MMA

Zaczyna kształtować się karta walk gali Bellator 297. Starciem które właśnie zostało dodane do rozpiski będzie walka miedzy Coreyem Andersonem (16-6, 1 NC) a Philem Davisem (24-6, 1 NC), czołowymi zawodnikami kategorii półciężkiej. Bellator 297 odbędzie się 16 czerwca w Wintrust Arenie w Chicago w stanie Illinois, USA.

Dla Coreya Andersona będzie to powrót do oktagonu po ostatniej przegranej z Vadimem Nemkovem. Tamta walka była starciem o pas należący do Nemkova ale także walka w ramach turnieju, Grand Prix Bellatora organizowanego w kategorii półciężkiej z nagroda w wysokości miliona dolarów.

Phil Davis z kolei, to były mistrz Bellator kategorii półciężkiej. Swój tytuł udało mu się niestety obronić jedynie raz. Ostatnie dwie swoje walki przegrywał także z Vadimem Nemkovem. Po przegranej z Nemkovem notuje jednak serię dwóch zwycięstw. Tak naprawdę od roku 2014 Davis stoczyl 16 pojedynków a przegrywał jedynie z Nemkovem oraz Ryanem Baderem. Ale z każdym dwukrotnie.

Głównym starciem gali Bellator 297 ma być starcie Vadimem Nemkovem a Yoelem Romero. Co-main eventem tego wydarzenia będzie walka mistrzowska w kategorii koguciej pomiędzy mistrzem Sergio Pettisem a Patricio Pitbullem.

Poniżej dla przypomnienia walka z Bellator 297 pomiędzy Vadimem Nemkovem a Philem Davisem.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*