Crawford vs Spence Jr. zaplanowane na 17 czerwca w Las Vegas?

Według najnowszych doniesień jedna z najbardziej wyczekiwanych i pożądanych walk w boksie zawodowym ma odbyć się 17 czerwca 2023 roku w Las Vegas. Mowa o starciu unifikacyjnym na szczycie kategorii półśredniej Crawford vs Spence Jr.

Terrence Crawford (39-0, 30 KO) jest posiadaczem pas WBO w kategorii półśredniej, natomiast Errol Spence Jr (28-0, 22 KO) jest posiadaczem wszystkich pozostałych pasów liczących się organizacji a więc: WBC, IBF oraz WBA. Walka podobno ma być oficjalnie ogłoszona podczas gali 22 kwietnia, na której zmierza się Garvonta Davis i Ryan Garcia.

Rozmowy były prowadzone juz wczesniej ale pozniej zostały zerwane. Podobno piesciarze rozmawiali nawet ze soba telefonicznie i probowali sami jakos dojsc do porozumienia, poza promotorami i telewizjami. Tak donosil jakis czas temu dziennikarz ESPN Mike Coppinger. Pozniej, 29 marca, Calvin Watkins z Dallas Morning News poinformowal, ze rozmowy zostaly wznowione. I wyglada na to, ze stronom udalo sie porozumiec a kibice dostana jednak z najbardziej wyczekiwanych potyczek w boksie zawodowym.

1 Trackback / Pingback

  1. Terrence Crawford vs Errol Spence Jr. planowane na 29 lipca w Las Vegas! - Fighter.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*