Kingpyn Boxing: turniej High Stakes / ćwierćfinały już 22 kwietnia 2023 / dwoje Polaków na rozpisce / zapowiedź (WIDEO)

Kingpyn
Foto: Kingpyn Boxing

Od jakiegoś czasu w mediach coraz częściej pojawiają się informacje o turnieju High Stakes organizowanym przez organizację Kingpyn Boxing. Na gali będzie nawet walczyć Polak, raper Filipek, o czym pisaliśmy już wcześniej TUTAJ. Zmierzy się on z Brazylijczykiem Whindersonem. Ale zawalczy także Polka, Aleksandra Daniel (Ms Danielka) znana z programu Love Island. Ta z kolei zawalczy z gwiazdą filmów dla dorosłych, Elle Brooke. Panie już zresztą zdążyły powyzywać się w mediach społecznościowych aby podgrzać atmosferę przed walką.

Poniżej przybliżamy Wam to wydarzenie.

High Stakes to pierwszy na świecie turniej bokserski z udziałem influencerów, odbywający się w ramach trzech wydarzeń i z udziałem największych nazwisk w branży. Z łączną liczbą 210 000 000 obserwujących, 8 mężczyzn i 8 kobiet będzie walczyć w swoich turniejach, aby wyłonić najlepszego zawodnika w danej kategorii wagowej.

Turniej High Stakes rozpocznie się rundą ćwierćfinałową, która odbędzie się w OVO Arenie na Wembley w Londynie już 22 kwietnia 2023. Obiekt może pomieścić do 12500 kibiców i jest drugą co do wielkości halą widowiskowa w Londynie, zaraz po O2 Arenie. Ćwierćfinały, będzie to prawdopodobnie prawdopodobnie najważniejszy etap turnieju, w którym wszyscy (szesnastu) zawodników będzie walczyć o awans do rundy półfinałowej. Dla 8 zawodników turniej zakończy się niestety już 22 kwietnia.

Zawodnicy biorący udział w High Stakes:

W turnieju weźmie udział 16 zawodników. Poniżej prezentacja w postaci infografiki:

Pary ćwierćfinałowe:

Drabinka turniejowa męska:

Poniżej prezentujemy także drabinki turniejowe, które pokazują kto z kim zmierzy się na kolejnych wydarzeniach, jaki schemat obowiązuje i w jakich miastach odbędą się kolejna gale/wydarzenia.

Drabinka turniejowa żeńska:

Zapowiedź / filmik wyjaśniający zasady turnieju:

Poniżej także krótki materiał wideo obrazujący zasady turnieju High Stakes.

Więcej informacji na https://kingpynboxing.com/

1 Trackback / Pingback

  1. Kingpyn Boxing – Filipek już po Face2Face z Whinderssonem Nunesem. - Fighter.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*