Mike Alvarado kolejnym nabytkiem BKFC. Pierwsza walka 29 kwietnia na BKFC 41 (WIDEO)

Mike Alvarado
Foto: Robert Hughes

Były już pięściarz zawodowy, Mike Alvarado (40-5, 28 KO), który postanowił zakończyć aktywna kariera zawodniczą w roku 2019 po porażce przez nokaut z Arnoldem Barobozą Jr. podpisał właśnie kontrakt z największa organizacją walk na gołe pięści (bare knuckle), Bare Knuckle Fighting Championship, BKFC.

Mike Alvarado, to były mistrz świata pochodzący Denever. Znany jest ze swojego niesamowitego serca do walki i nieustępliwości. Toczył pamiętne boje z Brandonem Riosem, Rusłanem Prowodnikowem czy Juanem Manuelem Marquezem. Te największe walki co prawda w większości przegrywał ale zawsze dawał z siebie 100% i serca do walki nigdy nie można było mu odmówić. Wiele z jego walk było kandydatami do walki roku.

Teraz po 3 latach nieaktywności, Alvarado podpisał kontakt na wyłączność z BKFC, i to nie jedynie na jedna walkę, ale na kilka pojedynków. Pierwszy raz zobaczmy go w walce na gole pieści już 29 kwietnia na gali BKFC 41, podczas której wystąpią także weterani UFC: Luke Rockhold, Mike Perry, Chad Mendes czy Eddie Alvarez. Szykuje się naprawdę mocna, historyczna gala w wykonaniu BKFC. O tej gali pisaliśmy już więcej np. TUTAJ.

„Jestem zaszczycony, że mogę podpisać kontrakt promocyjny z BKFC” – powiedział podekscytowany Alvarado. „Jestem ich fanem odkąd zaczęli pięć lat temu i kocham to, co robią dla sportów walki. Kiedy usłyszałem, że planują powrót do Denver, wiedziałem, że muszę walczyć na tej niesamowitej karcie.

Poniżej przypominamy pamiętną batalię Mike’a Alvarado z Brandonem Riosem. Pierwszą walkę Alvarado przegrał aby się jednak zrewanżować w ich kolejnej walce.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*