Polacy na zagranicznych galach w ten weekend 21-22 kwietnia 2023

Szykuje się nie lada weekend ze sportami walki. W dniach 21 i 22 kwietnia odbędzie się kilkanaście gal MMA oraz bokserskich. Nie zabraknie na nich występów Polaków. Poniżej zestawienie imprez międzynarodowych na których wystąpią Polacy.

Gala KUC Boxing Promotions w Berlinie z udziałem Kamila Sokołowskiego

Na gali organizowanej przez KUC Boxing Promotions, 22 kwietnia w Hali Sportowej w Falkensee, koło Berlina, w Niemczech wystąpi jeden z lepszych polskich pięściarzy kategorii ciężkiej, doświadczony Kamil Sokołowski (11-27-3). Zmierzy się z Serbem Dusanem Veleticem (6-1-1).

Więcej na ten temat w osobnym wpisie TUTAJ.

BKFC 40 z udziałem Damiana Górskiego i Bartłomieja Króla

Na gali walk na gołe pięści, BKFC 40, która odbędzie się w Leeds w Anglii wystąpi dwóch Polaków. Jedynym z nich będzie Damian Górski znany z występów w Gromdzie, m.in walki z Korcem, Małpą, Kojotem, Niedźwiedziem, Łazarem. Jego przeciwnikiem będzie Tom Scott. Drugi Polak – Bartłomiej Król – zmierzy się on Simeyem Dohertym.

Więcej informacji na ten temat do zobaczenia TUTAJ.

Gala Davis vs Garcia z udziałem Fiodora Czerkaszyna

Na wielkiej gali Gervonta Davis vs Ryan Garcia wystąpi Polak ukraińskiego pochodzenia, Fiodor Czerkaszyn. We Fiodorze pokładane są wielkie na dzieje a on póki co krok po kroku pokonuje poszczególne szczeble i pokonuje kolejnych przeciwników. Kolejny rywal, Elias Espadas, nie będzie być może najtrudniejszym w karierze Polaka, ale dobrze, ze w ogóle Fiodor zawalczy i to jeszcze na tak dużej gali, z tak dużym zasięgiem. Ważne aby wypadł dobrze i pokonał przeciwnika, a kolejne walki z trudniejszymi rywali wkrótce przyjdą.

Więcej na ten temat do poczytania TUTAJ.

Kingpyn Boxing: turniej High Stakes (Ćwierćfinały) z udziałem Filipka i Ms Danielki

22 kwietnia odbędą sie ćwierćfinały turnieju High Stakes organizowanego przez Kingpyn Boxing w czasie które mierzą się znani na skalę świata influencerzy. W ćwierćfinałach Filipek zmierzy się z Whinderssonem a Danielka z Elle Brooke. Więcej na ten temat znajdziecie TUTAJ.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*