Marcin Zembala zawalczy na Cage Warriors 153 w Dublinie 29 kwietnia 2023

Cage Warriors 153
Foto: Cage Warriors

29 kwietnia w Dublinie odbędzie się kolejna gala organizacji Cage Warriors. Na Cage Warriors 153 w Dublinie zawalczy jeden Polak, Marcin Zambala (7-6-0). Przeciwnikiem Zembali na dublińskiej gali bedzie Leon Hill (4-1-0) a walka odbędzie się w limicie 155 funtów.

Marcin Zembala to 27 letni zawodnik pochodzący z Polski ale mieszkający obecnie w Newry w Irlandii. Trenuje w klubie Team Torres Brazilian Jiu Jitsu. W swojej karierze miał już okazje walczy dla organizacji Cage Warriors. Pierwsza zawodowa walkę stoczył właśnie na Cage Warriors 81 w roku 2017. Potem walczył na rożnych galach rożnych federacji takich jak: Cage Legacy, Clan Wars, Ragnarok MMA czy Babilon MMA. Rok 2022 byl bardzo aktywny i ogólnie zakończony dobrym bilansem dla Zambali. Ze stoczonych pięciu walk, cztery zakończyły się jego zwycięstwem. Obecnie notuje pasmo 3 zwycięstw bez porażki. Walka na Cage Warriors 153 będzie pierwszym tegorocznym występem Zembali.

Przeciwnik Marcina, Leon Hill, to Irlandczyk, który walczy zawodowo od roku 2020. Pierwsza swoja walkę stoczył także dla Cage Warriors i te walkę przegrał. Potem przyszły prawie dwa lata przerwy i wzmożona aktywność w roku 2022. Ten zresztą była dla Hilla dobry. Ze stoczonych 4 walk, wszystkie rozstrzygnął na swoja korzyść.

Obaj zawodnicy notują wiec dobra passe i obaj będą chcieli ja podtrzymać. Więcej na temat gali Cage Warriors 153 już wkrótce.

1 Trackback / Pingback

  1. Cage Warriors 153: Dublin / podstawowe informacje + karta walk + transmisja + zapowiedź (WIDEO) - Fighter.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*