Mike Perry pokonuje Luke’a Rockholda na BKFC 41 i pozostaje niepokonany. Poważne obrażenia Rockholda w walce (zdjęcia + wideo)

BKFC 41
Foto: Phil Lambert

W głównej walce zakończonej, historycznej gali BKFC 41, Mike Perry udowodnił swoja wyższość nad byłym „kolegą” z UFC, Luke’em Rockholdem. Panowie od samego początku walki przeszli do czynów i wdawali się w otwarte, bezkompromisowe wymiany. W nich skuteczniejszy okazywał się Mike Perry i to on zadawał przeciwnikowi większe obrażenia. W drugiej rundzie po kolejnych ciosach jakie wylądowały na głowie Rockholda ten postanowił poddać walkę. W pierwszej minucie i 15. sekundzie drugiej walki Luke wskazał sędziemu na swoja twarz (być może chodziło o pęknięta szczękę bądź połamane zęby) i to wystarczyło sędziemu do zastopowania potyczki.

Oficjalny werdykt, to zwycięstwo w drugiej rundzie przez TKO Mike’a Perry’ego. Tym samym Platinum dodaje trzecie zwycięstwo w BKFC do swojego rekordu, podrasowując swój póki co nieskazitelny w walkach na gołe pięści rekord. Powoli Mike Perry wyrasta na nową twarz BKFC.

Jak poważnego uszczerbku na zdrowi doznał w tej walce Rockhold możecie zobaczyć na poniższych fotografiach (rozcięcia i połamane zęby).

2 Trackbacks / Pingbacks

  1. BKFC 41: podsumowanie i wyniki wszystkich walk - Fighter.pl
  2. Mike Perry podpisuje nowy kontrakt z BKFC! - Fighter.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*