Deontay Wilder aresztowany w Los Angeles za posiadanie nielegalnej broni

Deontay Wilder
Foto: Ryan Hafey/Premier Boxing Champions

Portal TMZ doniósł dziś ze były mistrz świata kategorii ciężkiej w boksie Deontay Wilder został aresztowany w Los Angeles.

TMZ Sports dowiedziało się, ze do aresztowania doszło po rutynowej kontroli drogowej. Źródła powiązane z organami ścigania donoszą, że Wilder został zatrzymany w Hollywood około godziny 1:15 w nocy we wtorek po tym, jak funkcjonariusze policji z Los Angeles stwierdzili, że szyby jego Rolls-Royce’a były nielegalnie przyciemniane, a jego tablica rejestracyjna była zasłonięta.

Podczas zatrzymania policjanci poczuli także zapach palonej marihuany wydobywający się z jego samochodu, więc postanowili przeszukali pojazd. Źródła TMZ podajły, że w pojeździe znaleziono marihuanę i oraz broń kalibru 9 mm, a Wildera zatrzymano. Wilder współpracował podczas zatrzymania i nie stawiał oporu.

Głównym powodem zatrzymania wg źródeł TMZ było posiadanie ukrytej broni. Wilder miał tez już opuścić areszt nad ranem we wtorek po wpłaceniu kaucji.

W mediach społecznościowych Wilder zamieścił później wpis, ze nabył bron bo obawia się o swoje życie, i ze woli być zabezpieczony w ten sposób niż później żałować.

Więcej informacji ne ten temat na TMZ.COM

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*