Sean O’Malley kolejnym zawodnikiem który zmierzy się ze Sterlingiem?

źródło: Photo by: Courtesy: Tim Welch

Sean O’Malley jest przymierzany jako kolejny zawodnik którego czeka walka z Aljamainem Sterlingiem.

Po udanej obronie pasa wagi koguciej Sterling umocnił swoją pozycję w UFC.

Podczas wywiadu Sterlinga po walce, O’Malley wszedł do klatki i wdał się w dyskusje ze Sterlingiem, co może oznaczać iż zawodnicy w końcu spotkają się w klatce.

O tą kwestię O’Malley był pytany podczas wczorajszego programu MMA Hour gdy zapytano go, co zrobiło na nim największe wrażenie w Sterlingu.

„Dotrzymywanie kroku Henry’emu przez pięć rund było bardziej imponujące niż cokolwiek innego. Rozumiem, jak niebezpiecznym przeciwnikiem jest Aljo. Znam jego mocne strony, znam jego słabości, mógłby być teraz uważany za największego koguciego wszechczasów ze swoim CV, więc wiem, w co się pakuję. Jestem bardzo podekscytowany tym wyzwaniem i wierzę, że mam zdolności i umiejętności, aby tam wyjść i zaszokować świat”.

O’Malley jest niepokonany w ostatnich pięciu walkach i ma za sobą zwycięstwo przez niejednogłośną decyzję z dwukrotnym mistrzem UFC Petrem Yanem.

Oprócz tego jest on sklasyfikowany na 4 miejscu w oficjalnym rankingu UFC kategorii koguciej więc wydaje się że będzie najbardziej odpowiednim rywalem dla panującego mistrza.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*