Nowy termin gali SFC Underground. Premiera nowej odsłony polskiej edycji gali slapfightingu odbędzie się 27 maja.

źródło: sfc @ materiał prasowy

Jak Informuje federacja SFC Underground doszło do zmiany terminu premieru nowej gali Slapfightingu.

Poniżej komunikat prasowy od organizatorów:

Ze względów organizacyjnych, federacja przesunęła termin gali na 27 maja. Organizatorzy zapewniają jednak, że warto poczekać, ponieważ na widzów czekają wyjątkowe emocje i widowisko jakiego w Polsce jeszcze nie było.

Slap Fighting Championship: Underground to nowa odsłona walk na tzw. „liście”. Najbliższe wydarzenie będzie nie tylko sportowym ale i filmowym widowiskiem, ponieważ całość nagrana została w opuszczonej fabryce, co oddaje podziemny charakter tej dyscypliny. To jednak nie koniec atrakcji. Na fanów czekają efekty specjalne oraz wyjątkowa oprawa muzyczna a także pojedynek kobiet w kategorii slap ass.

Założyciele federacji mają na swoim koncie sukcesy w Stanach Zjednoczonych, gdzie odbyły się gale organizowane wspólnie z Arnoldem Schwarzeneggerem i Loganem Paulem podczas największego wydarzenia w kulturystyce – Arnold Sport Festival.

Organizatorzy informują, że wszyscy, którzy wykupili dostęp do systemu PPV na poprzedni termin, będą mogli skorzystać z niego 27 maja.

Kto zawalczy o tytuł podczas SFC Underground?

Podczas SFC Underground zobaczymy dwie walki o pas mistrzowski. W kategorii do 110 kg zmierzą się Maksymilian Leśniak i Mariusz Grzywiński, natomiast w kategorii do 100 kg spotkają się Peter Ali Truchlik i Julian Lane. Obie walki zapowiadają się na niezwykle emocjonujące i zacięte pojedynki.

Ponadto w pojedynkach wezmą udział m.in. znana fanom slapfightingu Monika Rozmuz „Waldek”, Karol Wyłupek „Pikolo”, Michał Baczyński „Bakuś”, Anna Andrzejewska, Minnie Khumalo „Doctor Minnie”, Paweł Siewruk, Marek Neryng „Maras”, Tomasz Kalemba „Murarz”, Julita Juchnowicz, Natalia Iwanowicz oraz Maksymilian Leśniak „MAD MAX”.

SFC Underground – jak i gdzie oglądać w Internecie?

Transmisja gali odbędzie się w systemie PPV. Informacje i zakup na stronie SFCPPV.TV

Cena: 24,99 zł

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*