Frazer Clarke vs Mariusz Wach 16 czerwca na gali Boxxer w York Hall w Londynie

Mariusz Wach
Foto: Boxxer

Przez jakiś czas trwały przepychanki i plotki o walce Frazer Clarke (6-0, 5 KO) vs Fabio Wardley. Póki co do takiej walki nie dojdzie. Ale z naszego, polskiego, punktu widzenia, to nawet lepiej, bo właśnie ogłoszono ze Clarke zmierzy się z Mariuszem Wachem już za miesiąc, 16 czerwca, na gali w York Hall w Benthal Green, w Londynie.

Mariusz Wach (36-9, 19 KO) był tez anonsowany na walkę na Maxgali 4 o czym pisaliśmy TUTAJ. Później zmianie uległ przeciwnik dla Mariusza na te gale. Zamiast Pawła Sowika (3-12, 1 KO) Mariusz miał się zmierzyć z Jakubem Sosińskim, który byłby wiele bardziej wymagającym rywalem. Ciekawe czy występ Mariusza na Maxliga 4 dojdzie w ogóle do skutku w obliczu o wiele ważniejszej i trudniejszej walki dwa tygodnie później. Raczej zostanie on po prostu usunięty z rozpiski tej gali.

Frazer Clarke, to brązowy medalista olimpijski z Tokio. Medal zdobył w wadze super ciężkiej. Clarke nie należy bowiem do małych ciężkich i nie będzie bardzo ustępować Wachowi gabarytami. Mierzy on 198 centymetrów i waży ponad 120 kilogramów. O wynikach walki będziemy oczywiście u nas pisać. Zapraszamy!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*