Rafał Dudek vs Krzysztof Ryta dodane do karty Kapeo Rocky Boxing Night / Żukowo / 2.6.2023

Rocky Boxing Night
Foto: Rocky Boxing

Kolejne ciekawe starcie zostało dodane to kart walk gali organizowanej przez grupę Krystiana Każyszki. W Żukowie, 2 czerwca na Kapeo Boxing Night zawalczą Rafał Dudek oraz, znany z walk na Gromdzie, Krzysztof Ryta „Żołnierz”.

Krzysztof Ruta debiutował w roku 2020 na gali Wotore walką w formule MMA na gołe pięści (BKMMA). Tę walkę, z Krzysztofem Szynkiewiczem przegrał. Później przyszyły występy na Gromdzie już w formule walk na gołe pięści (bare knuckle). I z tego Żołnierz jest najbardziej znany. Z dwunastu gal zorganizowanych przez Gromdę, Ryta występował na pięciu. Jego bilans w Gromdzie to 3:2 na korzyść walk wygranych. W boksie zawodowym Ryta zadebiutował w roku 2020 na gali Tymex Boxing Night 20 jednak musiał uznać wyższość Bartłomieja Włodarczyka. Teraz na gali Rocky Boxing Night będzie mieć szanse wyrównania swojego rekordu.

Rafał Dudek to kickboxer, który w tym roku próbuje także swoich sił w boksie zawodowym. Stoczył juz dwie walki, w lutym i maju. Najpierw zremisował z Artem Razhikiem na Babilon K1 & Boxing Show by później odnieść zwycięstwo przeciwko Bartłomiejowi Nowakowi na Babilon K1 & Boxing Show 2.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*