Babilon MMA 37 / walka Marcin Sianos vs Patryk Dubiela dodana do karty walk / 28 lipca 2023 / Międzyzdroje

Babilon MMA 37
Foto: Babilon MMA

Zaczyna się kompletować karta walk na kolejna już edycję gali Babilon MMA, która odbędzie eis 28 lipca w Międzyzdrojach. Mianowicie na gali Babilon MMA 37, w kategorii ciężkiej zmierzą się Marcin „Ściana” Sianos (6-7-0) oraz Patryk Dubiela (5-1-0). Szykuje się ciekawe starcie w kategorii olbrzymów.

Marcin „Ściana” Sianos walczy zawodowo w MMA od roku 2012. Większość swoich walk stoczył na galach FEN oraz Babilon MMA. Ostatnią swoją walkę stoczoną na Babilon MMA 30 w lipcu 2022 roku Marcinem Kalatą wygrał i na pewno podczas Babilon MMA 37 będzie chciał podtrzymać dobra passe.

Patryk Dubiela zaczynał zawodowe walki w MMA w roku 2022 i może poszczycić się dobrym rekordem z tylko jedna porażką. A ta miała miejsce na gali Armia Fight Night 12 kiedy to poległ przed czasem z walcząc z Karolem Żółkowskim. Dubiela najpierw walczył głównie na gala Armia Fight Night by ostatnio zacząć częściej gościć na rozpiskach Babilon MMA. Ostatnia walkę stoczona na Babilon MMA 33 wygrał pokonując Roberta Maruszaka.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*